Аристарх – значення і походження імені

Історія походження імені Аристарх

Чоловіче ім’я Аристарх походить від давньогрецького імені Аристархос, яке утворюється від двох слів. Слово «аристос» означає «найкращий». А слово «архос» означає «керувати», «правити», «панувати». Таким чином, значення імені Аристарх – «найкращий правитель».

Ім’я Аристархос використовувалося у грецькій міфології як один з епітетів бога неба Зевса, керуючого громом і блискавками. Це ім’я неодноразово згадується в Новому Завіті.

Ім’я Аристарх в Греції звучить як Аристархос, у Німеччині воно вимовляється як Аристархус, у Франції – як Аристарке, а в Англії – як Аристаркес. В Італії та Іспанії використовується варіант Аристарко.

Відомі такі розмовні форми цього імені, як Алистарх, Алістар, Листарх, Листрах, Листар, Елистрах та інші.

Значення та характеристика імені Аристарх

Ім’я Аристарх – це рішучість, терпіння, старанність, прагнення до лідерства, твердість характеру і непомірна сила волі. Також ім’я Аристарх говорить про імпульсний нервозному характер і хворобливе самолюбство. Всі ці якості в Аристархе будуть проявлятися в тій чи іншій мірі в міру дорослішання.

Чоловікові з ім’ям Аристарх часто не вистачає впевненості в своїх силах, тому він змушений ховатися за маскою зарозумілого байдужості і уникати спілкування, хоча люди цікаві йому, і він має дуже доброю і чутливою душею. Аристарх дуже вразливий і залежимо від думки інших людей, особливо матері і дружини. Часто може переживати через дрібниці.

Аристарх не любить несподіванок і різких змін у житті. Йому надзвичайно складно адаптуватися до нових умов, роботі і людям. Тому він ніколи не вибирає роботу, пов’язану з відрядженнями.

Аристарх невтомний працівник. Він готовий працювати без утоми, щоб отримати визнання за свою працю. Він справедливий і знаходить визнання в будь-якому колективі. Аристарх вимогливий до себе і до оточуючих. Його прагнення до лідерства і величезна працездатність допомагають його сходження по кар’єрних сходах.

Аристарху цікаві точні науки, а також такі науки, як психологія, етнологія та екологія. Хоча і в інших областях він може стати успішним. Він може працювати бухгалтером, економістом або інженером. З нього вийде відмінний викладач або дослідник. Також у нього є талант. Аристарх може зробити спортивну кар’єру і стати тренером.

Він одружується на спокійної, ніжної, але сильної духом дівчині і стане хорошим чоловіком і люблячим батьком. Однак існує ймовірність, що Аристарх знайде в дружині другу матір і залишиться на все життя великою дитиною, що вимагає уваги. Він прагне до благополуччя і намагається допомагати дружині в усьому. Аристарх дбайливо і ніжно займається дитиною, намагаючись вникнути в його проблеми. У нього зазвичай дружна родина, якою він дуже дорожить.

Іменини:

17 січня, 27 січня, 28 квітня, 4 серпня, 27 листопада

Зменшено-лагідний варіант

Аристаша, Ристаша, Аристя

Скорочений

Арі, Аря, Арік, Старх

За церковним

Аристарх

Колір

  • зелений

Планета

  • Венера

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

смарагд

Метал

срібло

Рослини

горіх, жимолость

Тотемна тварина

альбатрос

Риси характеру

честолюбство, емоційність, наполегливість

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Аристарх Лентулов ((1882-1943) радянський художник, живописець, портретист, оформляв декорації до спектаклів. Працював у жанрі «Російського авангарду». Його роботи знаходяться в деяких великих світових музеях і галереях.), Аристарх Кашкін ((1723-1795) політичний діяч, таємний радник, був головою Царськосельській контори), Аристарх Крапівін ((1909-1992) радянський державний діяч, Герой Радянського Союзу (1945)), Аристарх Самоський ((близько 310-230 року до н. е.) давньогрецький астроном, математик і філософ., першим публічно озвучив гіпотезу, що Земля обертається навколо Сонця, працював над удосконаленням календаря, винайшов плоскі сонячні години, основоположник тригонометрії, розробив метод обчислення відстаней від Землі до Місяця і Сонця), Аристарх Полубенский ((1831-1868) російський лікар), Алістар Оверим ((нар.1980) нідерландський боєць ММА і кікбоксер у важкій вазі)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: