Арсен – значення і походження імені

Історія походження імені Арсен

Спочатку дане ім’я використовували в якості скороченої форми імені Арсеній. Надалі ім’я Арсен стало дуже популярним у Вірменії, Башкирії, Татарстані, Франції та Чехії. У перекладі з грецької «Арсениос» означає чоловік, мужній чоловік, безстрашний, зрілий. У вірменській мові є слово «арсин», яке перекладається як «лелека». Це ім’я говорить про сміливості і рішучості господаря — він часто йде на ризик і завжди доводить до кінця розпочату справу.

Історія походження імені Арсеній починається з IV століття, в цей час жив монах-відлюдник Арсеній Великий. Він народився в сім’ї християн у Римі, був добре освічений, римський імператор Феодосій довірив юнакові виховання своїх дітей. У свідомому віці постригся в ченці і став відлюдником. Популярність отримав завдяки доброчесного життя і записаних його учнями повчанням про чернецтво. Арсеній Великий став взірцем мужності і великої сили духу.

Значення та характеристика імені Арсен

Носій імені характеризується як комунікабельна, імпульсивний, зарозумілий, безкомпромісний і самозакохана людина з яскраво вираженими лідерськими якостями. Він хоче домогтися загальної поваги і володіти владою. Чоловік ставить себе вище інших, часто сперечається і конфліктує з оточуючими його людьми, не поступається нікому. У нього завжди є своя думка, власна точка зору. Арсен рішучий і непохитний, миттєво спалахує.

Як правило, це талановитий і успішний людина, хороший сім’янин. До його переваг відносяться такі якості, як рішучість, цілеспрямованість, працьовитість, наполегливість, чесність і справедливість, самовпевненість і самодостатність, вміння вирішувати непрості завдання і долати складні перешкоди. Чоловік працьовитий, чесний, добрий організатор, енергійний, може повести за собою оточуючих, стати авторитетом для багатьох. Арсен відрізняється винахідливістю, амбітністю, його погляди на життя консервативні.

Зростає безпроблемним, дуже дисциплінованим дитиною, намагається допомогти, стати корисним, відповідає за вчинки. Не любить вступати в бійку і відстоювати правоту за допомогою кулаків, іде на примирення, щоб не сваритися з друзями, хоча при цьому може мати іншу точку зору.

Це вимогливий партнер, йому необхідно відчувати щире захоплення обраницею. Друга половинка повинна оцінити по достоїнству його неординарні риси характеру, розділяти його ставлення до насіннєвим цінностей. Чоловік буде турботливим батьком і уважним чоловіком. Друзів у біді не кидає, постарається допомогти словом чи ділом, надасть підтримку і ніколи не зрадить.

На вибір професії може вплинути його оточення. Арсен може стати медиком, юристом, мистецтвознавцем, дизайнером. У майбутньому чоловік досягне керівній посаді.

Іменини:

1 лютого, 28 лютого, 29 лютого, 3 березня, 15 березня, 12 травня, 21 травня, 25 червня, 15 липня, 25 липня, 13 серпня, 6 вересня, 10 вересня, 12 вересня, 10 жовтня, 19 жовтня, 3 грудня, 26 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Арсеньюшка, Сеня, Арсюта, Арсюшка, Арсеня, Арсюшенька, Арсенечка, Арсюша

Скорочений

Сеня, Арсо, Арсі

За церковним

Арсеній

Колір

  • коричневий
  • бордовий

Планета

  • Меркурій

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

аметист, яшма

Метал

мідь

Рослини

ірис, ясен

Тотемна тварина

бик, лань, кішка

Риси характеру

рішучість, цілеспрямованість, працьовитість, наполегливість, чесність і справедливість, самовпевненість і самодостатність, комунікабельність, імпульсивність, зарозумілість, безкомпромісність

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Арсен Фадзаев – борець (Росія), Жак Арсен д’арсонваля – фізик та фізіолог (Франція), Арсен Оганесян – футболіст (Росія), Арсен Аветисян – скульптор (Вірменія), Арсен Тер-Погосян – військовий діяч (Вірменія).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: