Арон – значення і походження імені

Історія походження імені Арон

Ім’я Арон (אַהֲרֹן) має давньоєврейське походження і згадується в Старому Завіті. Воно належить старшому братові Мойсея, першого єврейського первосвященика, сину Иохаведы і Амрамових, з коліна Леві.

Арон був вірним соратником Мойсея під час визволення євреїв від рабства в Єгипті. У Біблії він показаний прекрасним оратором, лагідною, чуйною, дипломатичним людиною. Ароном був створений звід законів для єврейських священиків. Він також був першим суддею, брав участь у створенні чудес. Мойсей довіряв йому свій посох. За однією з версій ім’я Арон означає «Ковчег Заповіту».

Існують і інші трактування імені Арон. Деякі вчені перекладають ім’я Арон з давньоєврейської як «світлий», інші вважають, що його слід перекладати як «вчитель». Треті стверджують, що Арон означає «гора», «високий», «піднесення».

Ім’я Арон поширена серед євреїв у всіх країнах світу. Останнім часом воно стало все частіше зустрічатися і серед православних. Це обумовлено, насамперед, модою на рідкісні і значущі імена.

Значення та характеристика імені Арон

У дитинстві Арон дуже активна, обожнює футбол та інші рухливі ігри. Він комунікабельний і веселий, легко заводить друзів. У колі приятелів Арон не проти похвалитися новою іграшкою або вчинком. Якщо похвалитися нічим, то може і прибрехати. Але при цьому Арон вірний товариш, який завжди готовий прийти на виручку. Він дуже прив’язаний до батьків, намагається радувати їх своїми вчинками і поведінкою. Добре вчиться, цікавиться книгами та інтелектуальними іграми.

Арон любить увагу і всіляко намагається стати його центром. Він шукає розташування і доброзичливості у всіх, як у рідних і знайомих, так і зовсім сторонніх людей. Це робить Арона вразливим для підлабузників, які легко втираються в довіру, зробивши кілька приємних компліментів. Але довго одурювати Арона таким людям не вдасться. У нього добре розвинена інтуїція, здатність розбиратися в людях. Арон швидко виявляє нещирість, лож, корисливість.

Арон володіє величезною внутрішньою силою. Він об’єктивний, розумний, мислить тверезо, рішення приймає виважено. Арон не схильний до впливу емоцій і чужої думки. Але керуючись логікою і здоровим глуздом, Арон може втратити сприятливі можливості.

Арон діяльний і активний, ніколи не сидить без діла. Він постійно займається самоосвітою, любить читати, захоплюється історією. У Арона розвинена ділова хватка, він вміє заробляти, вибудовувати відносини з колективом. Успіх чекає Арона на ниві підприємництва, також він може стати видатним політичним діячем або чиновником. Арон вміє завоювати довіру оточуючих. Розуміє, що головне бути чесним з людьми, не кидати слова на вітер.

У супутниці життя Арона цікавить не тільки зовнішня краса, але і добра вдача, розум, ласка, дбайливість. Дружина повинна вміти підтримати, похвалити, оточити увагою. Тоді Арон не пошкодує сил і часу, щоб забезпечити сім’ю, дати дружині і дітям все необхідне. Поряд з ним дружина буде почувати себе повністю захищеною. Для дітей Арон добрий піклувальник і вірний союзник. Він з цікавістю займається їх вихованням.

Іменини:

2 серпня

Зменшено-лагідний варіант

Арончик, Арошенька, Аронечка, Аросик

Скорочений

Арік, Ара, Арі, Рон

За церковним

Аарон

Колір

  • червоний
  • синій

Планета

  • Марс

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

яшма, аметист, сердолік

Метал

срібло, нікель

Рослини

кропива

Тотемна тварина

вовк, ворон

Риси характеру

відповідальність, внутрішня сила, чесність

Число імені

6

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Арон Катик – письменник-караїм; Арон Нимцович – тренер, шахіст; Арон Карпоносов – генерал-лейтенант Червоної Армії; Арон Давідсон – вчений; Арон Гуревич – історик; Арон Боголюбов – дзюдоїст; Арон Лайнс – співак; Арон Вінтер – футболіст; Арон Бейнс – Баскетболіст.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: