Армен – значення і походження імені

Історія походження імені Армен

Є кілька версій походження імені Армен. Деякі дослідники стверджують, що це ім’я має виключно вірменські коріння. Насправді, найбільше Вірменів проживає на території цієї країни. Переклад імені Армен нескладний, він означає «той, хто живе у Вірменії», «чоловік з Вірменії», «вірменин». Серед узбецьких і таджицьких чоловіків теж зустрічаються носії цього імені. Однак ім’я Армен в цих мовах має зовсім інше, несхоже значення — «таємне бажання», «мрія».

Деякі лінгвісти вважають, що вперше ім’я Армен з’явилося в латинській мові. Відбулося воно від слова arminius, що в перекладі означає «великий». З часом красиве і значуще ім’я перейшло в інші мовою, наприклад, у французький, ірландський. У німецькій мові є співзвучне ім’я — Герман, що має значення «справжній чоловік», «сильний воїн». Недарма войовничий німецький народ у стародавні часи називали германцями, і сама їх країна стала називатися Німеччиною.

Значення та характеристика імені Армен

Недарма кажуть, що це ім’я носять справжні чоловіки. Армен — це лицар, який володіє вродженим почуттям справедливості. Це не завжди приносить йому користь, нерідко створює проблеми у відносинах з оточуючими, і навіть близькими людьми. Але саме це властивість Армена вселяє повагу. Він хоробрий і абсолютно впевнений у своїх силах. Сама яскрава риса характеру Армена — цілеспрямованість, він обов’язково втілює в життя свої мрії. Це терплячий, працьовита людина.

Йому не притаманна жадібність, він завжди поділиться своїми ресурсами, але зробить це розумно, не знімаючи з себе останньої сорочки. Чоловік з повагою відноситься до старим і мудрим людям, він сам філософ і поважає правильний погляд на життя. У нього нестандартне мислення, міркування. Армену властиве творче уяву. У молодому віці для нього небезпечна «зіркова хвороба», якщо вона обійде його стороною, цей чоловік багато досягне в житті.

Армен може вибрати творчу професію актора, музиканта, художника, його працьовитість і цілеспрямованість дозволять досягти вершин у кар’єрі. Він вміє переконувати, на рівних спілкується з різними людьми. Ці здібності можна використовувати в роботі страховим агентом, фінансовим посередником, адвокатом. У пошуках нових, прибуткових і цікавих проектів він може часто змінювати роботу. З цього чоловіка може вийти успішний підприємець, який буде розвиватися відразу в декількох напрямках.

У дитинстві Армен має слабке здоров’я. Йому слід побоюватися вірусних захворювань, що загрожують ускладненнями. В юнацькому віці хвороби для нього не страшні. Однак потрібно давати організму повноцінний відпочинок, Армен схильний переоцінювати свою витривалість. У молодому віці у нього буде багато любовних зв’язків. У жінок він цінить ніжність і красу. Його приваблюють заможні дівчата. Від дружини Армену потрібна ласка, увагу і повагу. Він любить дітей і вміє забезпечувати свою сім’ю. Ніяких обмежень в сім’ї Армен терпіти не буде.

Іменини:

немає в святцях

Зменшено-лагідний варіант

Арменчик

Скорочений

Арм

За церковним

немає в святцях

Колір

  • синій
  • малиновий

Планета

  • Уран

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

сапфір, берил

Метал

олово

Рослини

м’ята, каштан

Тотемна тварина

олень, павич

Риси характеру

цілеспрямованість, справедливість, працьовитість

Число імені

4

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Армен Джигарханян – російський актор; Армен Адамян – футболіст, півзахисник, тренер; Армен Айріян – радянський офіцер, льотчик, учасник Великої Вітчизняної війни, Герой Радянського Союзу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: