Арман – значення і походження імені

Історія походження імені Арман

У чоловічого імені Арман немає єдиної версії походження. Згідно з однією з версій ім’я Арман – це ім’я давньогерманської мови походження, що в перекладі означає «сильний чоловік» або «воїн».

За другою версією походження ім’я Арман родом з Персії та в перекладі з древнеперсидского означає «заповітне бажання», «мрія» або «прагнення». Має місце і вірменська версія походження цього імені. У Вірменії ім’я Арман має навіть синоніми Армен або Вірмен.

Англійською мовою ім’я Арман пишеться як Arman. У Європі використовуються видозмінені варіанти цього імені. На німецькій мові існують варіанти Hartmann (Хартман, Гартманн, Гартман) і Erdmann (Ердман). Французи використовують ім’я Armand (Арман). У казахів ім’я Арман ідентично імені Єрман. Існують також такі синоніми, як Герман, Армандо, Арманд, Мандт, Мандито та інші.

Значення та характеристика імені Арман

Арман – це великодушний, чарівний і добрий чоловік, але в теж час він вольовий, самостійний і суворий. Арман уважний до оточуючих. Він відданий друг, на якого можна покластися в складних життєвих ситуаціях. Друзі люблять його і захоплюються його вчинками. Однак використовувати себе Арман не дозволить. Арман – яскрава неординарна особистість, у нього розвинене почуття гумору, з ним цікаво і весело. Арман завжди впевнений у своїх силах. У нього не буває поганого настрою.

У дитинстві Арман – це допитливий, енергійний хлопчик, який старанно вчиться у школі і вважається одним з кращих учнів. Він талановитий, цікавиться живописом, багато читає. Арман любить бути лідером у колективі. Він не терпимо до тих, хто бреше.

У Армана можуть сформуватися такі негативні риси характеру, як нервозність і впертість. Він завжди може вважати себе правим і не прислухатися до думки оточуючих. Навіть якщо очевидно, що він не правий, він може все одно наполягати на своєму.

Арман дуже працьовита людина, він вважає кар’єру головною справою свого життя. Арман володіє потужним інтелектом, що дозволяє йому стати видатним вченим або науковим працівником. З Армана вийде хороший керівник. З колегами по роботі у нього завжди складаються довірчі відносини. Він завжди надає допомогу нужденним і люди його поважають. У нього багатий творчий потенціал і може стати письменником, актором, художником, дизайнером або фотографом. Також Арман може вибрати професію економіста, логіста або ресторатора.

Арман вміє подобатися жінкам і красиво за ними доглядає. Він заводить родину досить пізно, так як дуже вимогливий до претенденток. Він шукає домашню, господарську жінку без шкідливих звичок, яка мріє про затишний будинок і вміє добре готувати. Крім цього дружина Армана не повинна йому перечити. До дітей Арман ставиться добре, але вважає, що їх вихованням повинна займатися дружина. Він намагається добре забезпечити сім’ю матеріально. Його дім завжди відкритий для друзів.

Іменини:

23 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Арманчик, Армаша, Арік, Арикуша, Армуля

Скорочений

Діно, Динетто, Нандо, Нандино

За церковним

Арман

Колір

  • темно-зелений

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

берил, рожевий опал

Метал

уран

Рослини

фіалка

Тотемна тварина

вівця

Риси характеру

доброта, індивідуальність, мужність

Число імені

4

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Арман Пашикян ((нар.1987) вірменський шахіст, міжнародний гросмейстер), Арман Товмасян ((нар.1990) російський футболіст), Арман Фернандес ((1928 – 2005) французький та американський художник, колекціонер, один із засновників нового реалізму), Арман Шилманов ((нар.1984) казахський тхэквондист), Арман Жаксыбергенов ((нар.1972) казахський кларнетист, Заслужений діяч культури Казахстану, соліст Державного академічного симфонічного оркестру Республіки Казахстан, викладач Алматинського музичного коледжу імені П. І. Чайковського), Його Високопреосвященство кардинал Арман Жан дю Плессі, герцог де Рішельє, Кардинал Рішельє, прізвисько «Червоний герцог» ((1585 – 1642) кардинал Римо-католицької церкви, аристократ і державний діяч Франції . Кардинал Рішельє був державним секретарем з 1616 року і главою уряду («головним міністром короля») з 1624 року до своєї смерті.), Арман Барбес ((1809 – 1870) французький революціонер і політик)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: