Аркадій – значення і походження імені

Історія походження імені Аркадій

Чоловіче ім’я Аркадій походить від давньогрецького імені Аркадиос, що означає «житель Аркадії», «аркадец». Аркадія – це одна з історичних областей Греції, розташована на півострові Пелопоннес. Ця область асоціювалася зі щасливим і безтурботним життям. Тому ім’я Аркадій іноді перекладають, як «щасливий» або «блаженний».

В основі імені лежить грецьке слово «аркадос», яке означає «пастух». Адже чоловіки в Аркадії займалися переважно скотарством.

Також аркадії – це назва античних свят, що проходять в стародавній Греції в честь богині родючості Деметри, культове ім’я якої було Аркадія. Богиня Аркадія була покровителькою землеробів. На Русі ім’я Аркадій перекладали як «сміливий».

Значення та характеристика імені Аркадій

Аркадій – це життєрадісний, допитливий, енергійний і впевнений у собі людина. Він дотепний, веселий і привабливий. Чоловік на ім’я Аркадій – це людина з розвиненим почуттям гумору. Він відкритий, дуже товариський і швидко стає своїм у будь-якій компанії. Однак веселі компанії, які подобаються Аркадію, можуть призвести до зловживання спиртним, що зазвичай закінчується втратою друзів і дружини. Тому для Аркадія головне навчитися керувати своїми емоціями і бажаннями.

Аркадій справедливий, прямолінійний і чесна людина. Це різностороння особистість, в якій поєднуються пристрасть до спорту, енергійність, рухливість і любов до читання і мистецтва. Аркадій чудово танцює і грає в шахи. Він багато чого вміє і все у нього виходить красиво. Це незвичайно щедра людина. У людей він цінує доброту, статус для нього не важливий. Друзям допомагає і зберігає дружбу на все життя.

Аркадій вільно може оволодіти декількома мовами. Йому близькі творчі професії і суспільні науки. Він обожнює логіку і юриспруденцію. Аркадій може стати талановитим юристом, керівником підприємства, грамотним психологом або вчителем, перекладачем, артистом або телеведучим. Для нього в роботі не так важливі гроші, як збереження свого іміджу. Він завжди користується повагою в колективі.

Аркадій відрізняється високими моральними принципами. У стосунках з жінками він чесний і послідовний. В дружини йому підійде практична і господарська жінка, яка зможе стати не тільки господинею дому, але і іншому. Сім’я для нього має величезну цінність, і він береже її. Аркадій намагається проводити весь вільний час з дружиною і дітьми. Він не конфліктний і у його родині завжди панує мир і спокій. Дітей Аркадій любить, але не балує. Він суворий з ними. Аркадій завжди допомагає дружині по будинку і привчають до цього дітей.

Іменини:

10 січня, 8 лютого, 17 лютого, 23 лютого, 16 березня, 19 березня, 29 травня, 14 липня, 24 липня, 25 серпня, 27 серпня, 1 жовтня, 3 листопада, 26 грудня, 29 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Аркаша, Адю, Аря, Арік, Кадя, Адя, Аркадьюшка, Кайо, Арка

Скорочений

Кадя, Арканя, Аркашка

За церковним

Аркадій

Колір

  • червоний

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

турмалін

Метал

олово

Рослини

горох, евкаліпт

Тотемна тварина

чапля

Риси характеру

спокій, миролюбність, обов’язковість

Число імені

4

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Аркадій Аверченко ((1880-1925) російський письменник-сатирик) Аркадій Стругацький (російський письменник-фантаст), Аркадій Укупник (російський композитор і поп-співак, заслужений артист Росії), Аркадій Райкін (радянський естрадний і театральний актор, режисер, сценарист, гуморист, Народний артист СРСР), Аркадій Гайдар (справжнє ім’я – Аркадій Голіков, радянський дитячий письменник), Аркадій Жуковський ((нар.1922) – український історик) Аркадій Фідлер ((1894-1985) польський письменник, мандрівник, публіцист), Аркадій Хайт (російський сатирик, письменник, сценарист), Аркадій Вайнер (радянський і російський письменник, сценарист і драматург)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: