Арам – значення і походження імені

Історія походження імені Арам

У чоловічого імені Арам існує кілька версій походження. За найпоширенішою з них ім’я Арам – це арамейське ім’я, має біблійне походження. Арам в Біблії – це син Сіма і онук Ноя.

За другою версією ім’я Арам має вірменське походження і в перекладі на українську мову означає «благородний» чи «милосердний». У вірменській міфології герой Арам вважається предком вірмен. Інші народи стали його ім’ям називати батьківщину вірмен. Наприклад, греки називали цю країну Армен, а сирійці й іранці – Армени або Арменик.

Відповідно до третьої версії ім’я Арам перського походження і в перекладі означає «розрада» або «спокій». Цілком можливо, що це ім’я давали спокійному дитині. У імені Арам існує ряд синонімів. Це такі імена, як Авраам, Армени, Арменик.

Значення та характеристика імені Арам

У чоловіка по імені Арам спокійний, врівноважений і поступливий характер. Він розумний і талановитий. Це цілеспрямований, серйозний і наполеглива людина, яка звикла досягати поставлену мету. Арам сміливий і вольова людина, здатний швидко і холоднокровно прийняти рішення в екстремальній ситуації. Його відмінною рисою є благородство в поведінці і зовнішньому вигляді. Він не злопам’ятний і не мстивий.

В дитинстві у Арама проявляються музичні здібності. Він також добре танцює. Це доброзичливий і товариський дитина. Дорослішаючи, Арам стає більш сором’язливим. У школі здібному хлопцеві вчиться легко. Він користується авторитетом у однолітків, вчителі його поважають за наполегливість та інтерес до навчання. Будучи ще підлітком, Арам зазвичай визначається з вибором життєвого шляху. Через усе життя Арам проносить теплі стосунки з батьками.

У Арама можуть сформуватися деякі негативні риси. Він може бути егоїстичним, впертим, себелюбним і запальним. Арам може стати кар’єристом, які намагаються будь-якими шляхами потрапити у вище суспільство. Він може також свариться по дрібницях і бути надмірно примхливим.

У Арама присутні організаторські здібності та лідерські якості. Ставши начальником, він з повагою ставиться до підлеглих, не боїться конкуренції і завжди надає допомогу і підтримку талановитим колегам. Він ініціативний та здатний зацікавити колектив своїми ідеями. Арам також може знайти себе у творчості, ставши співаком, музикантом, композитором або хореографом. Він може вибрати професію ювеліра або в сфері обслуговування, ставши кулінаром або масажистом.

Арам інтелігентний і галантно доглядає за жінками, яким він дуже подобається. Йому подобаються спокійні гармонічні відносини. Арам зазвичай одружується досить рано. Він стає вірним чоловіком і добрим батьком. Арам буде гостинним господарем в будинку. Він може і прибрати і приготувати вишукану страву, допомагаючи дружині.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Арамчик

Скорочений

Арік

За церковним

немає

Колір

Планета

  • Меркурій

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

смарагд

Метал

ртуть

Рослини

валеріана

Тотемна тварина

лисиця, ласка

Риси характеру

милосердя, врівноваженість, хазяйновитість

Число імені

7

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Арам (син Сіма, онук Ноя), Арам, також називають Арама, Арам, Араму (перший правитель Урарту, стародавнього держави на території нинішньої Вірменії. Період правління ок. 59 – 844 рр. до н. е.), Арам Хачатурян ((1903 – 1978) радянський композитор, диригент, педагог, музично-громадський діяч. Народний артист СРСР (1954), Герой Соціалістичної Праці (1973), лауреат чотирьох Сталінських (1941, 1943, 1946, 1950), Ленінської (1959) і Державної премій СРСР (1971), автор музики Державного гімну Вірменської РСР (1944), академік АН Вірменської РСР (1963). Один з найбільших діячів музики XX століття.), Арам Кочарян ((нар.1952) вірменський державний діяч.), Арам Григорян ((нар.1954) вірменський дипломат), Арам Восканян (колишній вірменський футболіст, нападник), Арам Акопян (колишній вірменський футболіст, нападник)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: