Ара – значення і походження імені

Історія походження імені Ара

Ім’я Ара має кілька версій походження.

Найбільш переконлива вірменська версія, де Ара (Արա) – ім’я язичницького вірменського бога весни і родючості. Можливо, воно походить від перського Ахурамазда.

Ара Прекрасний – вірменський цар, що жив в 9 столітті до н.е. Історики до кінця не впевнені чи є він реальним історичним особою або всього лише плід народної фантазії. Проте ряд джерел стверджує, що Ара (Арам) Прекрасний – реальна особа. Вважається, що цей цар об’єднав Вірменію і перший отримав титул «цар царів».

За легендою розповіді про красу Ари підкорили Семіраміду, і вона побажала стати його дружиною. Але Ара відмовив царю, після чого вона розв’язала кровопролитну війну. В одному з боїв Ара був смертельно поранений і помер на руках Семіраміди. Місце, де сталася ця подія, називається Араї-гюх – село Ара.

В італійській мові «ara» – «вівтар». З латині «ara» перекладається як «скеля», «скеля». Ім’я Ара може бути як чоловічим, так і жіночим.

В даний час ім’я Ара широко поширене у Вірменії. В Україні воно зустрічається рідко.

Значення та характеристика імені Ара

У дитинстві Ара не виділяється з натовпу дітей. Він у міру шаліт, в міру прислухається до порад батьків. У нього багато приятелів, є і близькі друзі. У школі Ара вчиться посередньо, більше любить бігати на свіжому повітрі, грати. Ара може відвідувати різноманітні спортивні секції, це займає його набагато більше, ніж уроки в школі.

Подорослішавши, Ара стає серйозніше, він починає цікавитися науками, мріє отримати гарну освіту, зробити кар’єру. В університеті Ара один з кращих студентів. Він багато і старанно займається. Однак це не заважає йому весело проводити час в компанії друзів і подруг. Ара може знайти рівновагу між навчанням і відпочинком. Він обожнює походи і подорожі з друзями.

Кар’єра означає для Ари дуже багато. Він вміє ставити перед собою реальні цілі і йти до них. Ара не поспішає, не женеться за грошима. Він віддасть перевагу низькооплачувану роботу з перспективою росту, ніж більш прибуткову, але без нього. Ара працьовитий, старанний, вміє подати себе. З начальством він гранично дипломатичний, ніколи не скаржиться на необхідність попрацювати понаднормово, ініціативний та обов’язковий. Ця стратегія дуже швидко дає результати, Ара впевнено просувається по службових сходах.

Завдяки розвиненому інтелекту, комунікабельності та терпінню Ара здатний досягти успіху практично в будь-якій професії. Він може стати інженером, банкіром, підприємцем, поліцейським, менеджером, викладачем, науковцем. Не закриті для Ари і творчі шляхи: художник, дизайнер, журналіст, фотограф.

До створення сім’ї Ара ставиться серйозно. Він не поспішає, спочатку хоче досягти стабільного фінансового стану, а потім вже робити цей рішучий крок. У дружини Ара вибирає цікаву, добру, не пихатій жінку. Він любить затишок і розслаблюючу атмосферу в будинку, хоче, щоб дружина дбала про нього. Діти для Ари – прекрасне доповнення до сімейної ідилії. Він намагається брати участь у їх вихованні, любить активно проводити час разом. До дружини ставиться добре, дарує подарунки та увагу.

Іменини:

8 лютого, 15 серпня

Зменшено-лагідний варіант

Арчик, Аронька

Скорочений

Арі, Ри

За церковним

Ара

Колір

  • чорний
  • пурпурний

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • земля

Камінь-талісман

сердолік, агат, яшма

Метал

уран

Рослини

клен

Тотемна тварина

носоріг

Риси характеру

терпіння, інтелектуальність, терплячість, товариськість

Число імені

7

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Ара Баблоян – держдіяча, лікар; Ара Аветисян – політик; Ара Сіли – актор; Ара Кац – продюсер; Гвідо Ара – футболіст; Ара Міно – художник; Ара Карецки – дизайнер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: