Ансар – значення і походження імені

Історія походження імені Ансар

Ім’я Ансар має арабське коріння. Воно означає – «помічник», «сподвижник» пророка Мухаммеда. Це дуже давнє ім’я, широко поширене на Сході. Їм називають чоловіків у Середній Азії, Азербайджані, Казахстані. Багато Ансарів можна зустріти серед татар. В залежності від країни, місцевих діалектів, вимову і написання цього імені може трохи змінюватися. Наприклад, в Ірані ім’я звучить і пишеться як Ансарі.

Всі Ансари – трохи романтики, ними править імпульс, з цієї причини чоловіки з таким ім’ям надзвичайно люблять веселі компанії. Вимушене самотність для них – завжди важке випробування. Ансари – справжні эмпаты, їм властиве почуття співчуття і співпереживання. Саме з цієї причини вони завжди будуть поруч у важку хвилину. Є у Ансарів негативна риса, яка може виявлятися і в ранньому дитинстві – прагнення піднятися над натовпом. Якщо батьки не будуть звертати увагу на дану якість, вони ризикують виростити бездушного егоїста.

Значення та характеристика імені Ансар

На Сході знають, що чоловік по імені Ансар є дуже хоробрим, міцним, надійним людиною. Він відрізняється гострим розумом, любить самостійно з’ясовувати причини того чи іншого явища, поведінки людини. Після глибоких роздумів Ансар завжди зробить правильний висновок.

При цьому Ансар – дуже гнучкий людина Його не можна назвати безпринципним, просто протягом життя погляди Ансара можуть змінюватися. Цей чоловік любить помріяти, схильність до ілюзій може обернутися для нього великими проблемами. Іноді він може захопитися фантастичними проектами, рідні і друзі в цьому випадку повинні зупинити Ансара.

Батьків часто турбують нерозумні витрати, які здійснює Ансар. Він занадто багато жертвує на благодійність, іноді забуваючи про власні потреби. Розумна ощадливість, раціональний розподіл ресурсів йому не зашкодить. Зайва вимогливість до себе, характерна для Ансара, може зашкодити його здоров’ю. Нерідко він дуже багато працює і мало відпочиває.

У будь-якому суспільстві Ансар відчуває себе як риба у воді. Багато людей відчувають до нього щиру любов і прихильність, і чоловікові подобається це. Завдяки такій увазі він відчуває себе щасливим, здоровим, щасливим. Негативною рисою Ансара є хвастощі, йому необхідно працювати над собою в цьому плані.

Ансар – природжений лідер, часто чоловіки з таким ім’ям бувають начальниками, керівниками, заводять власний бізнес. В ролі справедливого начальника він ніколи не відступить від своїх високих ідей, які проголосив перед підлеглими. Він може стати винахідником, видатним спортсменом, представником богеми – художником, актором, співаком.

Сімейні цінності для Ансара протягом усього життя будуть на першому місці. Він вірний чоловік, люблячий батько, хороший господар. Своїй обраниці Ансар подарує багато радості, адже він великий романтик. Це будуть прогулянки при місяці, захоплюючі подорожі, поїздки на природу, пікніки на даху.

Іменини:

нема в церковному календарі

Зменшено-лагідний варіант

Ансарчик

Скорочений

Ані, Сар

За церковним

немає варіантів

Колір

  • шоколадний
  • зелений

Планета

  • Венера

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

гранат

Метал

магній

Рослини

дуб

Тотемна тварина

кабан

Риси характеру

надійність, товариськість, імпульсивність

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Мохаммад Ансарі, іранський футболіст, захисник; Халилуллин Ансар, російський режисер театру і кіно, театральний педагог; Аюпов Ансар Максутович, російський футболіст, опорний півзахисник, майстер спорту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: