Анар – значення і походження імені

Історія походження імені Анар

Ім’я Анар має мусульманські коріння і є ім’ям тюркського походження. У всіх народів переклад імені звучить по-різному: у татар – “гранатове дерево”, у азербайджанців – “розуміє”, що точно характеризує господаря імені. У перекладі з арабської воно звучить як “промінь”, з іранського – “гранат”. Частіше це ім’я все ж зустрічається серед татар.

Пізніше від чоловічого імені Анар утворилися жіночі імена, такі, як Анора, Анара, Гульнара (вважається похідною назвою від вихідного чоловічого).

У сучасному світі ім’я Анар не втрачає своєї популярності, їм донині продовжують нарікати немовлят у багатьох країнах.

Значення та характеристика імені Анар

Хлопчик Анар зростає лідером. Фізично міцний, розвинений за віком, самовпевнений і рішучий з дитинства. Не дивлячись на різкість натури, він ніжно піклуватися про своїх близьких, приподнося їм сюрпризи, зроблені своїми маленькими ручками.

В юності Анар все більше вимагає до собі уваги і захоплення: не отримавши цього, він відчуває себе нещасним. До труднощів ставиться з інтересом, долає їх без праці. Володіє тонким розумом і характером, завдяки чому отримує дипломи про освіту при повній відсутності бажання вчитися.

Характер Анара суперечливий: добиваючись своїх цілей, володіючи при цьому впевненість у позитивному результаті, розташовуючи відмінними можливостями на шляху до успіху, вміючи керувати обставинами, він раптом починає сумніватися і коливатися, йдучи в бік або зовсім кидаючи затію назавжди.

Часто прямолінійний у висловлюваннях, грубий і різкий. Через дрібницю може розлютитися, але також швидко заспокоюється і надалі картає себе в тому, що трапилося. Самокритичний, займається самокопанням і самоаналізом, іноді зайво занурюючись у роздумах і випадаючи із зовнішнього світу.

У кар’єрі до 40 років цілком може зайняти крісло начальника в таких сферах, як політика, театр, ЗМІ або в точних науках.

У любовних справах відданий партнеру, в шлюбі не дозволить собі зради і не пробачить її з боку дружини. Амбіції заважають проявляти романтизм і ніжні почуття навіть у випадку сильної закоханості. З часом любов вчить Анара бути більш гармонійним і стримувати свої пориви.

Поки Анар не знайшов дружину, він трудиться не покладаючи рук, щоб встигнути заробити якомога більше грошей і забезпечити собі майбутнє життя. До грошей ставиться з обережністю, без праці може зібрати пристойну суму, при цьому відмовляючи собі в земних радощах.

Анар любить все красиве і ласий як на привабливих жінок, так і на раритетні речі, елегантні предмети і модні штучки. Довго шукає свою другу половинку, а знайшовши – не відпускає, всіляко домагаючись її розташування. Жінка, що стала дружиною Анара, стає чи не найщасливішою на планеті: у їхній родині панує турбота, увага, любов, ласка, взаєморозуміння, вірність і гармонія у всьому.

Анар любить дітей і в шлюбі має як мінімум трьох. Анар прекрасний батько, не здатний кинути свою дитину чи обдурити його, навіть якщо він ще зовсім малий. Всупереч своїй строгості балує дітей, іноді дозволяючи їм зайвого.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Анарчик, Анарик

Скорочений

немає

За церковним

немає

Колір

  • червоний

Планета

  • Уран

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

аметист

Метал

алюміній

Рослини

гранат

Тотемна тварина

електричний скат

Риси характеру

впевненість, чутливість, розум

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Анар ((нар.1938) повне ім’я – Анар Расул оглу Рзаєв; азербайджанський письменник, режисер, сценарист, громадський діяч, Народний письменник Азербайджану), Анар Раміз огли Назиров ((нар.1985) азербайджанський футболіст, амплуа — воротар), Анар Джаваншир огли Гасанов ((нар.1983) азербайджанський футболіст, півзахисник), Анар Мамедханов ((1970-2011) азербайджанський громадський діяч, капітан команди КВН «Хлопці з Баку», академік ЕАТР)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: