Амирхан – значення і походження імені

Історія походження імені Амирхан

Ім’я Амирхан має арабське коріння. Широко вживається в країнах Сходу, на території Росії – в Чечні, Татарстані. У перекладі з арабської мови Амір означає «пан», «князь» або «принц». Друга частина складного імені Хан являє собою якийсь високий статус, звання людини, його ранг у сімейно-родинних відносинах. Ханом у східних країнах часто називали главу сім’ї, старшого в родині чоловіка, правителя. Іноді слово «хан» вживалося в більш широкому значенні, так у давнину називали ватажка мусульман.

Це стародавнє ім’я має давню історію. Багато століть тому слово «хан» вимовлялося, писалося інакше – «кан» і мало інше значення, переводилося як «кров», «кровну спорідненість». При цьому ім’я Амиркан мало ідентичне значення – «ватажок кровних родичів». На Сході ім’я Амирхан вважається благим побажанням. Називаючи хлопчика таким ім’ям, батьки пророкують йому безбідне життя, насичене цікавими подіями.

Значення та характеристика імені Амирхан

Маленький Амирхан любить галасливі компанії. Йому подобаються командні ігри, в яких бере участь велика кількість дітей. У хлопчика неймовірну кількість друзів, але так буде лише в молодшому шкільному віці. Коли Амирхан стане юнаків, навколо нього залишиться кілька найбільш відданих і гідних друзів.

Хлопчик з повагою ставиться до батьків. Юнак покладливий і ніжний з ними, йому потрібна підтримка родичів, інакше він може стати озлобленим. Його непростий характер, у той же час він дуже приємний. З раннього віку він вміє оперувати фактами, емоційність – не його коник.

Він любить сперечатися, і вміє перемагати у словесному протистоянні. Через це можуть виникати конфлікти з вчителями. Амирхан відноситься до категорії учнів, яких називають «золота середина». Він не ледачий, проте далеко не всі шкільні предмети викликають його інтерес. Зате Амирхан любить книги, до старших класів набуває характеристику цього ерудита.

Дорослий Амирхан – успішний чоловік, якому під силу будь, часто дуже складна задача. Він властолюбний, може бути егоїстичним. Амирхан не мислить себе без підтримки близьких людей. Це дуже самостійна людина, але для роботи йому потрібна ефективна команда. Амирхан – природжений лідер, незважаючи на властиве йому прагнення до справедливості, для управління людьми він може використовувати деякі хитрі виверти.

Його життя буде стабільною у фінансовому плані, але у Амірхана є інша проблема. Він не завжди вміє вибудовувати гармонійні стосунки з людьми, сам страждає від своєї запальності. У нього немає недоліку у жінок, у подружжя такий чоловік вибере саму гідну з них. Ця дама повинна бути вірною і відданою своєму чоловікові, і тоді він зробить її і своїх дітей по-справжньому щасливими.

Цей чоловік може стати успішним бізнесменом. Нерідко носії такого імені обирають творчі професії, стають видатними художниками, архітекторами, письменниками, співаками або акторами.

Іменини:

нема в церковному календарі

Зменшено-лагідний варіант

Амирханчик, Амирчик

Скорочений

Амір, Хан

За церковним

немає варіантів

Колір

  • помаранчевий
  • шоколадний

Планета

  • Місяць

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

аметист

Метал

молібден

Рослини

лавр

Тотемна тварина

ведмідь

Риси характеру

наполегливість, завзятість, справедливість

Число імені

4

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Амирхан Фатіх, татарський письменник, публіцист; Амирхан Адаев, російський чеченський борець.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: