Аміран – значення і походження імені

Історія походження імені Аміран

Чоловіче ім’я Аміран за деякими джерелами має два можливих варіанти походження. Один з них – єврейське походження і в перекладі з івриту ім’я означає «народ мій піднесений» або «нехай буде мій народ щасливим». Таке тлумачення несе сильний посил для майбутнього чоловіка, якому батьки дали таке ім’я. Хлопчик ростиме впевненим у собі і в що б те не стало добитися успіху і визнання оточуючих.

За іншою версією, ім’я Аміран має грузинські корені й у перекладі означає «високий», «правитель» (походить від арабського імені Амір). Простежується деяка подібність у значеннях перекладів з обох мов. Цей чоловік наділений лідерськими якостями, відчуває свою перевагу над іншими, дуже впевнений у собі.

Значення та характеристика імені Аміран

З раннього дитинства Аміран росте дуже енергійним і активним хлопчиком. Він всюди намагається встигнути і зовсім не сидить на місці. Він дуже швидко заводиться і його важко заспокоїти, бавиться і не слухається батьків, тому важливо прищеплювати юному Амірану повагу до старших і особливо до мами. Йому потрібен у сім’ї приклад справжнього чоловіка, за ким він би міг наслідувати.

Хлопчик росте дуже амбітним, намагається докладати максимум зусиль, щоб досягти поставлених цілей. Він з дитинства знає, що просто так в цьому житті нічого не дається. Відповідально ставиться до навчання і роботи.

Амірану важливо досягти успіхів у кар’єрі, справляти враження на оточуючих і жити в достатку. Частіше чоловік присвячує своє життя творчості або фізичній праці. Великих успіхів здатний добитися і у власному бізнесі.

Амін користується великим попитом у прекрасної половини людства, в їх очах – він ідеальний хлопець. Він завжди прагне виглядати на всі 100% і любить бути в центрі уваги. Деколи ці якості переростають у справжній нарцисизм. У відносинах він не самий вірний, він легко піддається спокусі жінок. Але коли він зустріне ту саму, він зможе залишитися відданим тільки їй одній.

Після одруження раніше трохи «легковажний» хлопець перетворюється в серйозного чоловіка. Він готовий повністю нести відповідальність за своїх дружину та дітей. На вигляд він дуже строгий, але завжди готовий подуріти з дітьми, дуже ніжний і люблячий чоловік. Він завжди радий гостям, двері його дому завжди відкриті для близьких і родичів.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Амиранчик, Амирчик, Амирка

Скорочений

Амір

За церковним

Аміран – єврейське/грузинське ім’я

Колір

  • гранатовий

Планета

  • Венера

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

сердолік, алмаз

Метал

золото

Рослини

калина

Тотемна тварина

лось, лев, барс

Риси характеру

влада, сила, комфорт, дбайливість, миролюбність, амбіційність, самовпевненість

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Аміран Папинашвили — дзюдоїст із Грузії, чемпіон Європи і світу, а також призер Європейських ігор. Аміран Дарсавелидзе — відомий грузинський режисер кіно, а також заслужений діяч мистецтв. Аміран Сардаров – піарник, відомий ютуб-блогер, письменник

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: