Аміль – значення і походження імені

Історія походження імені Аміль

Ім’я Аміль має кілька версій походження. Деякі лінгвісти стверджують, що вперше воно з’явилося в арабській мові. Значення цього імені – «правитель» або «намісник». Ім’я Аміль широко використовується у азербайджанців, в перекладі з їхньої мови воно означає «володар». Татари дуже люблять це ім’я, значення якого в їх мові – «правитель». Всі три версії мають право на життя, цікавий і той факт, що ім’я Аміль в трьох різних мовах має однакове значення.

Дослідники відзначають, що носії цього імені схильні до постійного, безперервного руху. У дитинстві хлопчика по імені Аміль часто називають непосидючим і непосидою. Цей «вічний двигун» рідко змінюється з віком. Його характеризує любов до подорожей, небажання та невміння оцінити будь-яку форму стабільності. Все це загрожує чоловікові самотністю. Але така волелюбна особистість зовсім не вона обтяжена самотністю, адже для неї воно є обов’язковим атрибутом повнокровним і наповненого життя.

Значення та характеристика імені Аміль

Аміль любить робити сприятливе враження на оточуючих. Для цього йому необхідна красива і модний одяг. Костюм цього чоловіка виглядає не тільки елегантно, але і вишукано. Доповнити образ допомагають дорогі аксесуари та прикраси, у використанні яких Аміль завжди дотримується міру. У нього є смак і артистизм, і багато чоловіки наслідують йому.

Аміль відчуває потребу в любові. До своєї обраниці він ставиться дуже дбайливо і ніжно, проте ці почуття дівчині часто здаються надмірними і трохи нудними. Чоловікові потрібно навчитися правильно проявляти свою палку любов, не обмежуючи свободу обраниці.

В емоційному відношенні Аміль нестабільний. Цей чоловік легко вразливий, недовірливий і вразливий. Він часто дратується, впадає у зневіру і песимізм. При довгому відсутності партнера у Амиля виникає почуття непотрібності, занедбаності, він схожий на покинутої дитини. Амилю слід дуже уважно поставитися до пошуків справжньої подруги. Ця жінка повинна вміти цінувати вашу відданість, зворушливу привязчивость. Тільки в цьому випадку союз буде довгим, а щастя безмежним.

Аміль дуже доброзичливий і дипломатичний. Навколо нього завжди панує гармонія і порядок, до якого інтуїтивно прагне ця людина. Однак він не здатний протистояти тим, хто вносить в його життя дисбаланс, але обов’язково буде домагатися з ними світу, а не сварки. З цієї причини у Амиля багато друзів і знайомих, а ворогів він намагається не наживати.

Амилю потрібно обирати професію, пов’язану з подорожами або частими відрядженнями. Він може бути екскурсоводом, менеджером турагентства, фотографом або художником, моряком або льотчиком. Якщо Амилю пощастить, його шлюб буде міцним, а до дітей ця людина ставиться дуже ніжно і трепетно. Його дім буде повною чашею, тому що цей чоловік вміє забезпечувати сім’ю.

У разі невдачі чоловік буде самотній, але по-своєму щасливий. Він знаходить радість у роботі та зустрічі з вірними друзями.

Іменини:

нема в церковному календарі

Зменшено-лагідний варіант

Амильчик, Амильюшка

Скорочений

Амі

За церковним

немає варіантів

Колір

  • жовтий
  • помаранчевий

Планета

  • Меркурій

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

циркон

Метал

платина

Рослини

модрина

Тотемна тварина

верблюд

Риси характеру

рухливість, волелюбність, працьовитість

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

немає варіантів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: