Альтаїр – значення і походження імені

Історія походження імені Альтаїр

Ім’я Альтаїр має арабське походження і в перекладі означає «летить». Але при цьому ім’я походить від назви найяскравішої зірки в сузір’ї Орла, а також дванадцятою по яскравості, її можна побачити неозброєним поглядом. Крім арабських коренів, ім’я Альтаїр пов’язано з греко-латинською культурою, де воно означає «птах».

Виходячи з усього цього, найбільш точним значенням імені буде «летить орел», хоча часто його переводять як «ширяючий сокіл», але перший варіант більш правдивий, так як надсилається до зірки в сузір’ї Орла.

Точно розібратися в походженні імені досить важко. Альтаїр має арабське походження, але при це досить рідко вживається арабами. Перша половина імені схожа на англійські частки, а «таїр» перекладається як «птах». Швидше за все ім’я Альтаїр відноситься до язичницької доісламської традиції, бо складно уявити віруючого магометанина, який би вирішив назвати сина птахом. В авраамічних релігіях не прийнято давати божественне значення птахам, так і іншим тваринам в цілому.

Значення та характеристика імені Альтаїр

Альтаїр має вроджені творчі здібності, часом вони виявляються і помітні з самого раннього дитинства, іноді ж можуть прийти із запізненням, у всякому разі вони присутні і Альтаиру потрібно допомогти їх розкрити. Має досить суперечливий характер. Він характеризується надмірною імпульсивністю, егоїзмом. При цьому Альтаїр володіє гарними комунікативними здібностями з-за чого швидко заводить друзів, але може втратити їх з-за свого характеру. Альтаїр схильний до песимістичних поглядів на світ, його досить проблематично змусити виконати якусь задачу, також зрідка ставить собі глобальні цілі в житті.

Альтаїр розвинений в різних областях. Віддає перевагу заняття творчістю, спортом і не зупиняється в пошуках нового для себе хобі, завдяки якому він зможе відволіктися від проблем або ж нове хобі може бути наслідком пошуку себе. Ідеально, якщо своє захоплення Альтаїр зможе перетворити на професію, так як пошуки себе даються йому нелегко. Щоб домогтися успіху, Альтаиру потрібно навчитися посидючості і концентрації. Найчастіше Альтаїр вибирає творчі професії: художник, актор, співак і так далі.

Альтаїр не поспішає заводити сім’ю, але якщо він зважиться на цей крок, то відразу стане ідеальним чоловіком. Він буде люблячим батьком, надійною опорою та господарем сім’ї. Альтаїр звеличує сім’ю для себе на перше місце і віддає всього себе для її блага. Не дивлячись на свій важкий характер, ніколи не перенесе поганий настрій або агресію на сім’ю, які б труднощі не виникали у нього ззовні.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Альтаирка, Альтаирушка

Скорочений

Аїр, Альт

За церковним

Альтаїр

Колір

  • фіолетовий

Планета

  • Юпітер

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

блакитний топаз, бурштин, діаманти геркмайера, чорний турмалін, рожевий сапфір, сугилит, аметист, авантюрин, морганіт, пірит, рубін, цаворіт, сардонікс, доломіт, ляпіс лаузрь, хризопаз

Метал

олово і цинк

Рослини

азорелла, ялина, ялиця, кедр, мати-й-мачуха

Тотемна тварина

орел, сокіл

Риси характеру

яскравий, конфліктний

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Ім’я Альтаїр досить рідкісне, тому немає відомих людей з цим ім’ям, можна виділити лише одне: Альтаїр ібн Ла-Ахад – вигаданий персонаж, ассасин, головний герой комп’ютерної серії ігор “Assassin’s Creed”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: