Альмір – значення і походження імені

Історія походження імені Альмір

Ім’я Альмір має кілька версій походження.

Перша версія стверджує, що Альмір – це арабське ім’я, яке перекладається з древнеперсидского як «керівник народів», «ватажок». Інший варіант перекладу з татарської – «красивий», «знаменитий». Варіанти імені Альмір: Ильмир, Ельмір, Альмар – поширені у багатьох народів, що сповідують іслам.

За легендою Альмір – стародавній велетень, подібно давньогрецьким циклопові, який охороняє стадо чудових скакунів, здатних одним стрибком подолати півсвіту.

За другою версією, ім’я Альмір має європейське походження і є спорідненим найменуваннями Эдельмир, Адельмар, Альдемаро, Хельмер, Адемар. З древневерхненемецкого воно перекладається як «знаменитий воїн», «безстрашний захисник».

Ім’я Альмір широко поширене в Азербайджані, Татарстані та інших мусульманських країнах. Також його люблять у Франції. У Росії ім’я Альмір зустрічається досить рідко. Але, завдяки милозвучністю і сполучуваності з російськими прізвищами та по батькові, його популярність зростає.

Значення та характеристика імені Альмір

Маленький Альмір – живий артистичний дитина. Він любить красивий одяг, коштовності, милі дрібнички. У підлітковому віці цей хлопчик буде змінювати зачіски і колір волосся, всіляко експериментувати із зовнішністю. Він любить привертати до себе увагу не тільки зовнішністю, але і неординарними вчинками. У школі Альмір вчиться непогано, хоча іноді дозволяє собі тікати з уроків або не виконувати домашнє завдання.

У Альміра легкий норов, він відкритий для спілкування, цінує незалежність і свободу. Будь-які обмеження заподіюють йому дискомфорт. Тому він не прагне створювати численні дружні зв’язки, вони просто напросто його сковують. Альмір не любить залежати від кого-небудь, він рідко прислухається до думки оточуючих.

Протягом усього життя Альміра супроводжує тяга до подорожей і пригод. Якщо йому не вдається зв’язати професію з поїздками по світу, то він обов’язково займеться цим в рамках хобі. Він ніколи не проводить відпустку в одному і тому ж місці двічі, може легко поміняти роботу і полетіти в іншу країну, якщо там є щось, що він давно мріяв побачити або спробувати.

Альмір володіє сильним характером, не боїться висловлювати свою думку, навіть якщо вона відрізняється від думки оточуючих. У роботі він послідовний і скрупульозний, отримує задоволення не стільки від результату, а в більшій мірі від процесу. Альмір уважний до дрібниць і деталей. При бажанні йому легко досягти кар’єрного росту. Він відмінно реалізує себе як в ролі бізнесмена, чиновника, юриста, так і в творчих професіях: дизайнер, актор, письменник.

З жінками Альмір легко знаходить спільну мову. Подруг серед дівчат у нього більше, ніж приятелів серед чоловіків. Але переходити до серйозних стосунків Альмір не поспішає. Він шукає надійного партнера на все життя. У подружжя Альмір вибере добру, веселу дівчину, яка, можливо, не буде відрізнятися видатними зовнішніми даними, але зможе створити затишок у домі, і не буде зазіхати на особистий простір чоловіка. З дітьми Альмір ладнає добре, він любить і балує їх, прощає витівки.

Іменини:

5 травня, 9 жовтня

Зменшено-лагідний варіант

Альмик, Міруша, Альмирчик, Мирушка

Скорочений

Аля, Світу, Мірка

За церковним

Марк

Колір

  • коричневий
  • темно-зелений

Планета

  • Меркурій

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

топаз, аметист, жадеїт

Метал

олово

Рослини

спаржа

Тотемна тварина

кінь

Риси характеру

комунікабельність, послідовність, артистичність

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Альмір Рафаээль оглыы Кулииев – філософ, релігієзнавець; Альмір Рамилевич Набиуллин – футболіст; Альмір Эльдарович Алимжанов – фехтувальник; Альмір Фаді – дизайнер; Альмір Куман – актор; Альмір Басикович Карачаев – фізик.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: