Алім – значення і походження імені

Історія походження імені Алім

Ім’я Алім має мусульманське походження, дуже часто зустрічається в арабських, кавказьких і середньоазіатських країнах. У різних країнах може звучати як Олім, Галім, Олым, Червоним, Галым. Більш поширене саме в мусульманських країнах, у слов’ян таке ім’я буде звучати незвично, здасться екзотичним. Хоча і в деяких давніх джерелах згадується ім’я Алім.

Переклад на російську мову означає “мудрий”, “знаючий”, “освічений”, “досвідчений”. Спочатку саме слово “алім” використовувалося як титул правителів деяких мусульманських країн. Пізніше почало використовуватися як ім’я. Також Аль-Алім – це одне з імен Аллаха, яке згадується в Корані. У перекладі на російську означає “всезнаючий, хто знає все про все”. Ще існує версія, що ім’я Алім має єврейське походження, означає “мудрець”, “помазаник”.

Значення та характеристика імені Алім

Не дарма ім’я Алім перекладається як “мудрий”. Чоловіки з таким ім’ям, з самого дитинства тяжіють до пізнання всього нового, здатні вирішувати кілька завдань одночасно, дуже працьовиті. Вони прислухаються до прохання близьких, доброзичливі і не люблять конфліктних ситуацій. Ці чоловіки відрізняються скромністю, але іноді бувають досить нервозні із-за невпевненості в собі – не найкращі якості чоловіків з ім’ям Алім. Але у будь-якій стресовій ситуації, Алім – самий поміркований з усіх, ретельно обдумує кожну свою дію.

У ранньому віці хлопчики з ім’ям Алім ростуть дуже спокійними, зовсім не примхливі і радують своїх батьків зразковою поведінкою. Йому досить комфортно наодинці з собою, вміє себе зайняти, йому для веселощів не потрібна велика галаслива компанія. Зазвичай рано опановують читання, навички письма і рахунок. Посидющий, уважний і жага до нових знань – головні риси характеру маленького Аліма.

У дорослому житті Алім також вміє ставити цілі і наполегливо домагається їх. Схильний завжди виконувати обіцянки, не кидає слів на вітер. Він розважливий і уважний до деталей. Алім – дуже щира і доброзичлива особистість, цінує все прекрасне, вміє радіти життю. З недоліків дорослому Аліму властиві недостатня впевненість в собі і своїх силах, сором’язливий і боязкий характер, приймає все близько до серця і його терзають внутрішні переживання, надмірно тривожний.

Алім завжди намагається уникати конфліктів, згладжуючи “кути”. Рідко чоловік з таким ім’ям проявляє агресію, завжди веде себе стримано, розташовує до себе оточуючих. Він згідливий, вміє знаходити спільну мову з людьми, але близьких друзів у Аліма мало (або їх немає зовсім). Шанобливо ставиться до батьків і родичів. Вміє відстоювати свою точку зору. Дуже вибірковий у жінок, довго придивляється до своєї майбутньої дружини, він повинен бути в ньому впевнений на всі 100%.

Іменини:

14 серпня

Зменшено-лагідний варіант

Алимушка, Алимуля, Аліша, Аля, Алік, Алимчик, Алимушек

Скорочений

Ліма, Алимка, Аля

За церковним

Алім

Колір

  • білий

Планета

  • Місяць

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

корал білий, марказит

Метал

срібло

Рослини

братки, волошка, диня, лілії, огірок

Тотемна тварина

лань, сова, краб

Риси характеру

добрий, сором’язливий, поміркований, невпевнений

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Алім Кулієв – режисер, талановитий радянський і американський актор театру і кіно; Алім Кешоков – знаменитий кабардинський прозаїк і поет; Алім Матвійчук – художник фільмів Брестська фортеця, Тихий дон та інші.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: