Альфред – значення і походження імені

Історія походження імені Альфред

У трактуванні імені Альфред історики розходяться в думці, так як немає точного твердження про те, звідки пішло це ім’я і де вперше стало згадуватися. Зараз є дві популярні теорії походження імені Альфред.

Перша з них свідчить про те, що ім’я Альфред має англійські коріння і складається з двох частин, які на російську мову можна перевести як «ельф» та «рада». У буквальному сенсі це можна трактувати як «ельф-порадник». Досить дивно, але стародавня Англія була наповнена міфами про ельфів, так що, цілком можливо.

Друга версія відносить етимологію імені до древнегерманским коріння, звідки походить велика кількість імен. Втім, і в цій версії також згодні з перекладом «ельф-порадник», так що нехай це залишиться на совісті стародавніх людей. Також йому приписують такі значення, як «мудрість» і «рішення».

Зараз це ім’я не дуже популярно, його може зустріти в деяких європейських країнах, але що ще немало важливо, так це що відбулися похідні імена: Фред, Алік, Альф і т. д.

Значення та характеристика імені Альфред

З ранніх років у Альфреда проявляється впертий характер. Вже в цих роках в ньому зароджується сміливість і розсудливість. У ньому закладено великий потенціал, тому по мірі дорослішання стає лідером у своїй компанії і завжди присутнє прагнення до більшого. Також Альфред швидко прив’язується до батьків і стає надійною для них опорою, в деякому роді такі хлопчики ідеальні сини при належному вихованні.

Альфред схильний до хвороб, найбільш слабкими є горло і легені, як правило, більшість його хвороб припадають на ці органи, тому з дитинства він часто більш ангіною і ГРВІ.

Завдяки своїй працьовитості домагаються великих успіхів у професії, особливо з них виходять хороші: журналісти, військові, філософи, адміністратори, лікарі, композитори,

письменники, артисти та інженера. Але з-за свого впертого характеру і бажання сперечатися, часто псують відносини з начальниками, що негативно позначається на кар’єрі. Втім, таким людям і потрібні професії, де вони можуть себе показати одноосібно.

Альфред найчастіше інтроверт. За рахунок багатого внутрішнього життя, мають хорошу уяву, дуже мрійливі. Вважається, що вони домосіди, однак люблять подорожувати з-за любові пізнавати нове, часом можуть емігрувати. Альфред готовий йти на жертви, але при цьому він самолюбний. Трохи боязливий.

У відносинах з протилежною статтю не все так просто. Так, Альфред не боїться серйозних відносин, навіть прагне до певної сталості, але йому складно прощати обман. У випадку, якщо помітить у супутниці брехня або ревнуватиме її, бути з нею йому буде важко, або взагалі після цього не зможе. З цього можна прогнозувати, що у Альфреда буде не один шлюбний союз. Свої почуття він висловлює вельми неохоче, зате він дуже любить дітей.

Іменини:

15 вересня, 12 жовтня, 26 жовтня, 3 січня

Зменшено-лагідний варіант

Альфредка, Альфа, Аля, Фред, Фредя, Фреда, Алік

Скорочений

Альф, Альфі, Алік, Аль, Альфік

За церковним

Альфі

Колір

  • фіолетовий

Планета

  • Місяць

Стихія

  • земля
  • вода

Камінь-талісман

серпентин

Метал

обсидіан, халцедон, онікс, магнетит

Рослини

живокіст, плющ, рута, кмин, чемериця, сосна, борець, тернина, беладона, мандрагора, кипарис

Тотемна тварина

вже

Риси характеру

інтуїція, товариськість, сексуальність

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Альфред Хічкок — режисер; Альфред Великобританський — принц Великобританський, член британської королівської сім’ї; Альфред Клаар — німецький літературознавець, критик і драматург; Альфред Великий — король Уессекса; Альфред Нобель — вчений.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: