Альберт – значення і походження імені

Історія походження імені Альберт

Ім’я Альберт вперше з’явилося в Німеччині і перекладається з німецької як «благородний блиск». Більш повне ім’я – Адальберт, воно досі застосовується в Європі. Це ім’я має і жіночі коріння: Альбертина, Альберта, Адальберта, Берта також використовуються в різних країнах світу.

За ще однією версією ім’я Альберт – латинського походження і в перекладі означає «білий».

Це ім’я дуже поширене у татар і дослівно вони його переводять як “знаменитий”. Воно зустрічається частіше у католиків, а в православній церкві – не значиться.

Ім’я Альберт здавна вважається аристократичним. Їм називали королів та герцогів.

Значення та характеристика імені Альберт

Перший рік життя Альберта запам’ятовується батькам безсонними ночами, нескінченними криками чинності примхливості і непосидючість малюка. Але з часом хлопчик стає спокійніше, зростає сентиментальним, уважним, ввічливим, розуміючим і слухняним. Любить придумувати різні історії і розповідати їх оточуючим, причому на стільки реалістично, що ніхто і не сумнівається в правдивості розповіді: уява у Альберта відмінно розвинене вже з дитинства.

Завдяки аналітичному складу розуму, навчається Альберт відмінно. Вже в школі не поділяє інтересів однолітків і біганині по дворах воліє подорожі, походи, риболовлю.

Альберт досить потайний на емоції, але впевнений у собі та своїх силах. У чому скептичний і його неможливо переконати в чому-небудь, поки він не дійде до істини питання самостійно. Покладається на свій розум, інтелект і реальні докази, вважаючи, що досягти висот можна лише своїми силами, а не зв’язками і везінням.

Не шукає друзів, вони знаходять його самостійно і є ініціаторами дружніх відносин. Відчуває себе прекрасно і в галасливих компаніях, і в самоті.

Вже в дитинстві Альберт надміру впертим, надалі ця якість допомагає йому досягти матеріальної стабільності. Він любить спокій і тишу, в побуті педантичний, чистота і порядок для нього на першому місці, причому підлаштуватися під побутові звички і звичаї інших людей йому дуже складно.

З жінками нерішучий, частіше перші кроки на любовному шляху до нього робить слабка стать. Одружується він лише після тривалого спільного проживання з другою половинкою.

Секс для нього дуже важливий і якщо з жінкою є розбіжності в інтимному плані, це найчастіше призводить до розставання або розлучення. Він любить сексуальне різноманітність, відкритість, в дамі цінує пластичність і навіть якусь збоченість.

Альберт – люблячий і вірний чоловік, турботливий тато, діти прислухаються до його порад і покладаються на його досвід. Заради сім’ї може кинути все, лише б всередині осередку суспільства завжди був спокій і лад.

Володар цього імені з загального вміє виділити головне і помічати важливі деталі, чого не дано робити іншим, тому успіху досягає в таких професіях, як слідчий, інженер, ювелір або архітектор.

Іменини:

8 квітня, 12 вересня, 15 листопада, 24 листопада

Зменшено-лагідний варіант

Альбертик, Альберточка, Альбертонтка, Альбертушка, Бертик, Берточка, Бертонька, Бертушка

Скорочений

Ал, Аля, Альчик, Алік, Альбі, Ел, Берт, Берті

За церковним

Альберт

Колір

  • білий

Планета

  • Меркурій

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

білий мармур

Метал

ртуть

Рослини

горіх, латаття

Тотемна тварина

зебра

Риси характеру

самостійність, волелюбність, рішучість

Число імені

7

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Альберт II (нар.1934) правлячий король Бельгії), Альбер (Альберт) ((нар.1958) правлячий князь Монако), Альберт Бенуа ((1852-1936) російський художник і архітектор), Альберт Наматжира (австралійський живописець, за походженням абориген (1902-1959)), Альберт Ейнштейн (фізик, творець теорії відносності, один із творців квантової теорії і статистичної фізики (1879-1955)), Альберт Великий (німецький філософ і богослов, представник ортодоксальної схоластики (ок. 1193-1280))

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: