Акім – значення і походження імені

Історія походження імені Акім

Існує кілька варіантів походження імені Акім.

Найпопулярнішим вважається варіант, за яким чоловіче ім’я Аким є просторечной формою єврейського імені Іоаким, що означає «створений Яхве (богом)», «богом споруджений», «поставлений богом».

Існує також арабська версія походження цього імені, по якій Акім – це одна з форм імені Хакім, що означає «мудрець», «вчений», «мислитель», «освічений», «розумний».

Є і варіант походження цього імені від імені японського Акіхіто, яке означає «ставленик Божий», «споруджений Богом».

Значення та характеристика імені Акім

Акім – це високоінтелектуальна та енергійна особистість. У Якима чудові лідерські та організаторські здібності. Це мужня, горда і вольова людина. Він завжди наполегливо прагне до наміченої мети, іноді виявляючи агресію. Чоловік з цим ім’ям винахідливий, незалежний і рішучий. Він здатний вирішити будь-яку складну проблему дивно швидко.

Позитивними рисами характеру Акіма є неординарний розум, інтуїція, спритність, сміливість, відкритість, справедливість. Він привабливий, любить жартувати. Він щасливий і йому щастить в житті. Акім добре освічений. У нього чудова пам’ять. Акім – великий любитель подорожей. Він обожнює тварин, і вдома у нього обов’язково є вихованець. Акім любить гостей. Він надійний і відданий друг. Яким із задоволенням займається спортом.

Негативними рисами характеру є схильність до нерозсудливості, недовірливість, відсутність смаку і самовпевненість. Для нього існує лише власну думку. Він не дипломатичний. Акім не дозволяє перевершити себе і іноді буває нещадний і безцеремонний, якщо хтось заважає її просуванню до мети.

Акім зазвичай освоює професію, пов’язану з точними науками, але й в інших напрямках може стати успішним. Він може бути талановитим програмістом, фізиком, відомим журналістом, режисером, лікарем, бізнесменом або конструктором. Акім завжди допомагає колегам у важких ситуаціях. Однак йому іноді складно зробити кар’єру-за свого імпульсивного характеру. Він не любить пристосовуватися до начальства і тому довго і важко просувається по кар’єрних сходах.

Акім зазвичай щасливий у шлюбі. Він самовіддано відданий сім’ї, його можна назвати турботливим чоловіком і батьком. У всьому допомагає дружині, віддаючи їй лідерство в побутових питаннях. Багато часу і уваги віддає вихованню дітей. Зовні він завжди стриманий, але дружина повинна відчувати його справжні приховані емоції. Акім стійок в нещастях і завжди служить надійною опорою для близьких людей. Поважає думку своїх батьків, братів і сестер, завжди прислухається до їхніх порад.

Іменини:

23 лютого, 29 серпня, 22 вересня, 30 вересня

Зменшено-лагідний варіант

Акушка, Акимчик, Акимушка, Акимонька, Кимчик, Кимочка, Кимушка, Якимушка, Якимчик

Скорочений

Ака, Акимка, Акимыч, Кім, Кимка, Яким, Якимка

За церковним

Іоаким

Колір

  • блакитний

Планета

  • Меркурій
  • Марс

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

гіацинт

Метал

золото

Рослини

ліщина, верес

Тотемна тварина

собака

Риси характеру

сильна воля, рішучість, імпульсивність

Число імені

1

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Акім Карпов ((1767 – 1837) російський командир епохи наполеонівських воєн, генерал-лейтенант), Аким Козлов ((1908 – 1992) радянський, російський тромбоніст і музичний педагог; соліст ЗКР симфонічного оркестру Ленінградської філармонії, професор Ленінградської і Петорозаводской консерваторій, а також Ленінградського інституту культури ім.Н.До.Крупської, заслужений артист РРФСР), Аким Атмачиди ((нар.1937) Народний герой Казахстану, заслужений будівельник Казахстану, директор Семипалатинського виробничого об’єднання збірного залізобетону), Аким Лаверецкий ((1805 – 1888) російський скульптор, вільний художник–ливарник; батько скульпторів Миколи Якимовича Лаверецкого (1839-1907) та Івана Якимовича Лаверецкого (1840-1911))

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: