Айдан – значення і походження імені

Історія походження імені Айдан

Чоловіче ім’я Айдан широко вживається в казахською мовою. Це складне ім’я, яке складається з двох слів – «ай» і «дана», які означають «луна» і «мудрець». Дослівний переклад імені Айдан – «місячний мудрець». Місяць у казахському мові є символом краси і вірності, і часто вживається в освіті сложносоставных імен. Ім’я, яке починається зі слова «Ай», дає її носія якості, тісно пов’язані з красою, постійністю, непорушністю супутника Землі.

Айдан відрізняється завидною вірністю, при цьому зовнішність його може сильно змінюватися протягом життя. Айдан має схильність до життя подвижника. Це жертовний чоловік, здатний на будь-який подвиг заради коханої, родича, який потрапив у біду. Він не обійде увагою будь-якого іншого людини, яка потребує допомоги. Життя без таких подвигів здається Айдану прісної, і йому обов’язково потрібен об’єкт поклоніння, або людина, якій необхідно допомогти. Айдану важливо не потрапити на гачок маніпулятора.

Значення та характеристика імені Айдан

Чоловік по імені Айдан – дивно цільна людина. Для нього дуже важлива сім’я, він не буде знайомитися з дівчиною заради порожнього проведення часу. Айдан старанно, і дуже уважно вибирає супутницю життя. Йому важливо, щоб її фізична краса перебувала в повній відповідності з високими душевними якостями. Цей чоловік не буде спілкуватися з дівчиною, якщо якісь її характеристики він вважає неприйнятними для сімейного життя. Квапити його не слід, як тільки Айдан прийде до думки, що кращої дівчини йому не знайти, він без зволікання зробить їй пропозицію.

Цей чоловік по-справжньому, вірно служить своїй родині, часто задвигая власні потреби на другий план, особливо, коли мова йде про дітей. Він дуже трепетно ставиться до своїм синам, але ще більше любить дочок. Айдан намагається забезпечити для своєї сім’ї безбідне життя, дати прекрасну освіту дітям, показати їм світ. Якщо стоїть вибір між роботою і участю в дитячому заході, Айдан обирає останнє, він просто не може образити свого дитини неувагою. Носій цього імені ніколи не буде зраджувати своїй дружині, зрада він вважає підлістю і підступністю. Його дружина довго буде радувати свого обранця красою і молодістю, життя поруч з таким чоловіком робить її щасливою.

Айдан – рідкісний сім’янин, найбільше йому подобається бути в колі своєї сім’ї, де панує любов і гармонія у стосунках. З цієї причини він шукає таку професію, яка буде приносити хороший дохід, не забираючи багато часу. Йому слід звернути увагу на спеціальності, пов’язані з сучасними технологіями. З цього чоловіка вийде чудовий програміст, системний адміністратор, підприємець, керівний працівник. Він вміє заздалегідь прораховувати всі ризики, і вибирати найкращий напрямок діяльності, хороших співробітників. У нього є улюблені заняття – читання хороших історичних романів, біографій відомих людей, на яких він намагається бути схожим.

Іменини:

немає в святцях

Зменшено-лагідний варіант

Айчик, Айданушка

Скорочений

Ай, Дан

За церковним

немає в святцях

Колір

  • шоколадний

Планета

  • Юпітер

Стихія

  • земля

Камінь-талісман

малахіт

Метал

літій

Рослини

ялина

Тотемна тварина

орел

Риси характеру

жертовність, сталість, лояльність

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

немає варіантів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: