Абу – значення і походження імені

Історія походження імені Абу

Ім’я Абу йде корінням в стародавні часи. Східні мови успадкували його з праиндоевропейского мови, який був поширений на території сучасної Росії, Західної та Східної Європи, Індії, Аравійського півострова і Північної Африки. З арабської «Абу» (abū або abū’l, араб. أبو) перекладається як «батько» або «істинний, основний власник», в єврейському воно звучить як «Аб».

Варіанти імені: Абі, Абу-ль, Абуль, Абу-л, Абу аль.

В арабських країнах Абу часто використовується в якості спадного по батькові для сина-первістка, разом з висхідним по батькові Ібн: Абу Абдулла, тобто батько Абдулли. Воно також може означати власника чого-небудь: Абу-Дакн (дослівно «батько бороди», тобто бородатий), Аб-Нер (дослівно «батько світла», тобто дає світло).

Як самостійне ім’я, Абу також отримало широке розповсюдження в країнах Близького Сходу, на Африканському континенті, серед мусульман Індії та Пакистану. У Росії ім’я прийшло в період Середньовіччя з єврейськими переселенцями і татаро-монгольськими завойовниками.

Значення та характеристика імені Абу

З дитячих років володар імені Абу відважний, завзятий і сповнений оптимізму. Навчання дається хлопчикові легко, вона комфортно відчуває себе серед однокласників, швидко знаходить спільну мову з вчителями. Бажання показати себе, виділитися на тлі інших штовхає Абу на ризик і необдумані вчинки. Тому батькам слід уважно стежити за поведінкою сина. Сила і спритність Абу визначає схильність до спорту, гаряче бажання отримувати нагороди.

Абу дуже відданий отчого дому, відчуває величезну любов і повага до батьків. Іноді настільки, що це заважає йому створити сім’ю.

В юності Абу влюбливий і вразливий, схильний до широких жестів в ім’я коханої. Він готовий кинути світ до її ніг, інакше життя здається йому безглуздою. Але подорослішавши, Абу стає відмінним сім’янином. Ніжний і турботливий батько, вірний і добрий чоловік Абу робить все для добробуту сім’ї. Іноді він може бути різкий і суворий, але діти глибоко шанують і слухаються його. А дружина не може протистояти чарівності і щедрості Абу.

У виборі професії Абу тяжіють до точних наук, хоча серед них зустрічаються і великі письменники. Інженер, юрист, програміст, вчений — ось відмінні рішення для Абу. Відвага і схильність до ризику дозволяють Абу досягти успіху і в професіях, пов’язаних з силовими структурами: поліція, армія. У будь-якій справі Абу методичний і послідовний, він поступово вивчає всі тонкощі своєї професії і стає справжнім фахівцем. Гроші самі пливуть до нього в руки.

Головне для Абу — це стабільність. Він використовує будь-яку можливість, щоб міцніше стати на ноги. Любить світ, але завжди готовий до війни. У цьому криється основна небезпека для сімейних відносин. Абу схильний до нав’язування свого бачення рідним і близьким, що може призвести до скандалів і непорозумінь.

Ще одне слабке місце Абу — зайве довіру до симпатичним їм людям. Деколи він в упор не помічає, що цим розташуванням нахабно користуються.

В одязі Абу воліє стриманість, м’якість ліній, класичні рішення і непомітні кольори.

Іменини:

  • 8 травня
  • 14 вересня

Зменшено-лагідний варіант

Абібі

Скорочений

Аб

За церковним

Абу

Колір

  • бірюзовий
  • блакитний
  • зелений

Планета

  • Венера

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

апаш, сердолік, зелений сапфір

Метал

мідь

Рослини

зизифус

Тотемна тварина

орел

Риси характеру

наполегливість, послідовність, оптимізм, турботливість, ніжність

Число імені

6

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Абу Мохаммед – півзахисник клубу «Стремсгодсет» (Норвегія), ганський футболіст; Абу Едмон – французький письменник-белетрист і публіцист; Нізам ад-Дін Абу Мухаммад Ільяс ібн Юсуф ібн Заки ібн Муайяд (Нізамі Гянджеві) – круанейший поет Середньовічного Сходу; Ахмад ібн Ханбала Абу Абдаллах – письменник-богослов, автор збірки «Муснада»; Абу Бакар – султан Джохора, перший прогресивний малайська правитель; Муфммар Мохаммед Абдель Саляям Хамиид Абу Меньяр аль-Каддаафи – лівійський лідер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: