Абдулла – значення і походження імені

Історія походження імені Абдулла

Ім’я Абдулла має арабське походження і є дуже поширеним серед мусульманського населення планети. Це ім’я походить від двох коренів: «абді» — раб і «алла» — Бог, воно перекладається як «раб Божий» або «Раб Аллаха». З точки зору мусульман, це ім’я є одним з найбільш вдалих для хлопчика. Перший корінь «раб» не прийнято вживати зі словами, які не вказують на Аллаха прямо або через почесний титул божества (не можна називати дитину «Раб Кааби», незважаючи на трепетне ставлення мусульман до цього місця). Таким чином, ім’я Абдулла очолює ряд імен такого ж значення (таких, наприклад, як Абдурахман і Абдухамит).

Так зазвичай називають сина дуже побожні батьки, які таким чином проявляють свою покірність Аллаху і бажають новонародженій дитині долі правовірного мусульманина.

Можливі варіанти написання: Абдуллах, Абдул, Абдалла, Абдаллах.


Значення та характеристика імені Абдулла

Маленький Абдулла — дуже живий і контактний дитина, він легко заводить нові знайомства, не соромиться у присуствии старших, може несподівано до місця відповісти на складне питання. Він росте кмітливим і добрим хлопчиком, добре вчиться і часто буває не по роках розвинений. Однак домашньою дитиною Абдуллу назвати складно — він обожнює великі компанії і мріє про пригоди.

Життєрадісний Абдулла легко знаходить супутницю життя, рано одружився і швидко обзаводиться дітьми. Він турботливий і не дуже строгий батько, який готовий проводити з дітьми весь вільний час.

Абдулла любить галасливі компанії, він часто стає центром уваги, але для нього вкрай важливо повертатися в затишний будинок, де його чекають і люблять. Йому подобаються красиві речі, він добре розбирається в предметах розкоші, навіть якщо вони йому не по кишені.

Абдулла працьовитий, але монотонна робота швидко йому набридає, тому він може почати робити помилки і відволікатися. Йому подобається бути частиною масштабного процесу, бачити мету роботи та розуміти її значення. Якщо Абдулла стає гвинтиком безглуздого або шкідливого, з його точки зору процесу, то продуктивність різко падає. Ставши начальником, він із задоволенням створює команду таких же ентузіастів, щоб разом згорнути гори на шляху до мети. Абдулла любить відрядження і подорожі, він часто захоплюється екстремальними видами спорту.

Для Абдулли дуже важлива думка батьків, він може бути не згоден з ними, але не стане сперечатися, вважаючи, що досвід і знання дозволяють старшим бачити далі.

У бізнесі чоловік з таким ім’ям активний, але обачний, він не стане вплутуватися в сумнівні авантюри або порушувати закон, якщо цього можна уникнути. Впевненість у собі і любов оточуючих допомагають йому вибудовувати правильну лінію поведінки, тому Абдуллу не тільки цінують партнери, але і поважають конкуренти. Підлеглі визнають його авторитет і побоюються, хоча гнів Абдулли рідко буває тривалим.

Якщо Абдулла вирішує обрати спортивну кар’єру, він часто досягає успіху, його оптимізм, вміння бачити за рутинними тренуваннями велику мету і віра в себе допомагають досягти небувалих висот.

Іменини:

не святкує

Зменшено-лагідний варіант

Абдулайчик, Абдулка, Абдулаша, Абдулчик

Скорочений

Абдул, Абді, Абеке

За церковним

немає

Колір

  • зелений
  • білий
  • ліловий

Планета

  • Місяць

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

гранат, турмалін

Метал

ртуть, срібло

Рослини

плющ, кульбаба, сосна

Тотемна тварина

сова, верблюд

Риси характеру

цілеспрямованість, наполегливість, розум, цікавість

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Абдулла Ахметов – татарський письменник; Абдулла Аббас великий азербайджанський поет; Абдуллах Ансарі – перський поет суфійської школи XI-го століття; Абдала Хані Ель-Масрі – ліванський композитор, довгий час жив у Росії; Абдуллах Сидран – боснійський письменник і поет.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: