Абдул – значення і походження імені

Історія походження імені Абдул

У східних народів ім’я Абдул користується особливою популярністю. В ісламських країнах воно перекладається як «раб Божий». Так називали щасливчика, який живе в повній згоді з законами світобудови. Це ім’я має потужною енергетикою, робить чоловіка гармонійним, впевненим у собі людиною. В ім’я Абдул є багато варіантів, які залежать від фонетичних особливостей місцевості, де проживає чоловік. Відомі такі форми імені як Абдулла, Абдуллах, Абдиль, Абдал, Габдул.

Для носіїв цього імені властива жертовність, вони схильні до подвижництва. Абдул здатний на жертву, при цьому мета не обов’язково має бути високою. Він може відмовитися від чого-небудь у миттєвий порив, оскільки вважає жертву своїм обов’язком. Маленький Абдул без сумніву приятелеві віддасть свою улюблену іграшку, а дорослий відмовиться від особистого щастя заради благополуччя іншої людини. Цій людині обов’язково потрібний об’єкт поклоніння, до чиїх ніг він кине весь світ.

Значення та характеристика імені Абдул

Хлопчик на ім’я Абдул дуже рухливий, допитливий і чуйний, він з радістю пізнає світ. Вже в ранньому дитинстві носії цього імені виявляють емпатію до оточуючих, вони вміють співпереживати і співчувати. Абдул завжди поділиться своїми іграшками зі своїми однолітками, і витре сльози, знайде слова розради скривдженому дитині. Дорослий Абдул протягом усього життя буде несвідомо розшукувати людину, якій потрібна його допомога. Йому необхідно знайти застосування своїй жертовності, без якої він втрачає сенс свого існування.

При всій своїй доброті Абдул буває дуже нетерпимим, йому важко прийняти точку зору іншої людини. Він вважає свої принципи і переконання єдино правильними, і готовий відстоювати їх у лютому суперечці. Може нав’язувати свої погляди більш слабким людям, обмежуючи тим самим свободу їх вибору. Абдул — сильна і владна особистість, справжній глава сім’ї.

В сім’ї Абдула панує залізна дисципліна, яку зобов’язані дотримуватися всі, в тому числі і сам глава сім’ї. Виховувати дітей у такій сім’ї нескладно — для підростаючого покоління батько завжди служитиме прикладом для наслідування. Абдул не стане вступати в стосунки з дівчиною, якщо він не сприймає її як майбутню дружину. Він дуже надійний чоловік, здатний захистити і зберегти свою сім’ю в самих несприятливих обставинах. Це вірний чоловік і дбайливий батько, який прагне добре забезпечувати свою сім’ю.

Абдул вкрай обачний і розважливий, він не любить кидати гроші на вітер. Його дружині доведеться навчитися правильно розпоряджатися сімейним бюджетом, а чоловік постарається працювати так, щоб грошей вистачало на безбідне життя. Він не буде рватися до керівної роботи, але у своїй професії обов’язково досягне висот. Власний зовнішній вигляд для такого чоловіка завжди знаходиться на другому плані, тонкощі моди його не цікавлять. На його думку, одяг чоловіка повинна бути охайною, пристойною і створювати враження в міру ділової людини.

Іменини:

немає в святцях

Зменшено-лагідний варіант

Абдульчик, Абдуллочка

Скорочений

Аббі, Дулла

За церковним

немає в святцях

Колір

  • білий

Планета

  • Місяць

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

селеніт

Метал

срібло

Рослини

лілія

Тотемна тварина

сова

Риси характеру

доброта, самопожертва, владність

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Абдалла Аззам, палестинський теолог; Абдулла Аль-Хилали, оманський футбольний арбітр; Абдулла Карсакбаев, радянський кінорежисер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: