Аарон – значення і походження імені

Історія походження імені Аарон

Аарон — дуже давнє ім’я, яке має імовірно єврейські або єгипетські коріння. У письмових джерелах воно вперше згадується ще у Святому письмі, а саме в П’ятикнижжі, це ім’я носив брат Мойсея. Крім того, воно може бути варіацією ще більш давнього імені Аран, яке зустрічається ще в книзі Буття, так звали батька Лота.

Спочатку це ім’я використовувалося лише серед юдеїв, і тільки в XX столітті отримало більш широке поширення. Сьогодні воно входить в сотню найбільш популярних по всьому світу. У США це ім’я стало 28-му за популярністю в 1994 році.

За багато століть використання воно обросло цілим рядом варіацій, в англомовних країнах — Ейрон і Эррон, в Італії можна зустріти Арроне, в арабських державах поширене ім’я Харун.

Значення та характеристика імені Аарон

Якщо переводити ім’я Аарон з давнього івриту, воно означає «світлий», «освічений», «висока гора». Якщо розглядати його давньоєгипетські коріння, то при перекладі ми отримаємо «воїн-лев». У будь-якому випадку, це ім’я носять сильні, мужні і навіть владні люди. Вони дуже врівноважені, схильні до споглядання і роздумів, найчастіше інтроверти. Аарон може бути зовні навіть дещо суворий і різкий, але всередині він завжди добрий і доброзичливий. На чоловіка з таким ім’ям завжди можна покластися, внутрішній самоконтроль і дисциплінованість не дасть йому звернути з наміченого шляху або порушити обіцянку.

Чоловіки з цим ім’ям можуть здаватися холодними і неприступними. Здається, їх неможливо вивести з рівноваги. Але стережіться їх дратувати. Іноді Аарон може вибухнути, і тоді мало не здасться, тим не менш, спалахи гніву проходять дуже швидко.

У великих компаніях ці чоловіки зазвичай відмовчуються, вони не схильні до порожніх розмов. Проте один на один можуть проявити себе як чудові, цікаві співрозмовники з глибокими, майже енциклопедичними знаннями. Правда, тільки в тому випадку, якщо тема і суб’єкт розмови їх по-справжньому зацікавили.

У фінансовому плані людей з цим ім’ям відрізняє скупість і ощадливість. Вони здатні довго збирати гроші, але в теж час схильні до великих імпульсних покупок, на які за раз можуть спустити всі заощадження.

У дитинстві хлопчики з таким ім’ям відрізняються нелегким характером. Вперті, часто неговіркі, але при цьому дуже цікаві і активно познающие світ. Батькам доведеться направляти фізичну активність, щоб зайва енергія знайшла вихід в позитивне русло. Крім того, необхідно залучати дитину до розмови і заохочувати його спілкування з однолітками.

Владність в характері Аарона часто впливає на вибір професії. З них виходять прекрасні політики і військові. Самодисципліна і аналітичний склад розуму дозволяють їм реалізувати себе добре і у фінансовій сфері. Приміром, у банківській справі, чоловіки з цим ім’ям часто досягають певних висот.

Вступати в шлюб Аарон не поспішає. Він прагнути для початку створити міцну базу, а вже після — сім’ю. При цьому із-за характеру владності Аарона, дружина зазвичай залишається в тіні. Однак вона завжди може розраховувати на його підтримку. Аарон стане вірним і турботливим чоловіком, але при цьому він високо цінує свою особисту свободу і простір. Дітей ці чоловіки обожнюють, стають ласкавими батьками, підтримують своє чадо в будь-якій ситуації.

Друзів Аарон вибирає довго і ретельно. Прекрасна інтуїція дозволяє йому добре розбиратися в людях. Друзів зазвичай небагато, але це прекрасні люди, на яких завжди можна покластися.

Іменини:

  • 22 червня
  • 1 липня
  • 2 серпня

Зменшено-лагідний варіант

Аарончик, Аароша

Скорочений

Арн, Ерн, Рон

За церковним

Аарон

Колір

  • червоний

Планета

  • Марс

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

яшма, аметист

Метал

залізо

Рослини

кропива, тютюн

Тотемна тварина

вовк, кінь, собака

Риси характеру

сила, владність, дисциплінованість

Число імені

6

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Аарон Теренс Даунс (футболіст), Аарон Стэтон (актор), Аарон Гейт (велогонщик), Аарон Спеллінг (режисер), Аарон Тейлор-Джонсон (актор)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: