Юстин – значення і походження імені

Історія походження імені Юстин

Ім’я Юстин має римські корені. Його походження пов’язують з давньоримським родовим прізвиськом Июстиниус або Юстінус, яке, в свою чергу, утворилося від прізвиська Юстус, що означає в перекладі «справедливий».

За іншою версією ім’я Юстин перекладають як “схильність до життя подвижника”. Це означає здатність бути жертвою не заради високих цілей або грандіозних результатів, а тому, що просто може собі це дозволити.

Іменини Юстина відзначаються 14 червня в честь Великого Римського Філософа і Іустина мученика.

Значення та характеристика імені Юстин

Юстин стежить за собою і своїм тілом, домагаючись ідеальних його форм шляхом тренувань, правильного харчування та дієт. Завдяки цьому, Юстин може змінювати свій стиль щодня, за настроєм, і виглядати при цьому завжди шикарно і модно. З віком все більше пахне, довгий час залишаючись молодим зовні.

Справжня любов може прийти на заході років як нагорода за чесність, відданість і щирість. Шлюб вступає усвідомлено, перевіривши свої почуття часом. У дружини бере лише ту жінку, яка здатна вихваляти свого чоловіка, захоплюватися ним, бути вдячною навіть до дрібниць і вміти адекватно реагувати на випади дружина, наприклад, у виборі того ж образу або стилю.

Якщо в шлюбі Юстин починає сумніватися у відповідь любові до нього, шлюб розпадається відразу.

Володар імені релігійний, має свої переконання і принципи, змінити яким не здатний навіть якщо від цього буде залежати добробут родинних або ділових відносин.

Юстин рухливий, імпульсивний, емоційно рухливий, ховається за маскою стриманості при цьому не приховуючи пристрасності своєї натури. Сміх і гумор йому допомагають зняти нервову напругу і вивільнити свою внутрішню енергію.

Довіряти спокою Юстина не варто: вміння тримати себе в рамках дозволеного ще не означає уміти забувати образи і вже тим більше їх прощати. Сам же Він повинен навчитися бути стійким до похвали і не бути ласим на лестощі. Це допоможе йому рухатися швидше на шляху досягнення успіху.

Іменини:

26 лютого, 14 червня, 28 липня, 15 жовтня, 27 листопада, 30 листопада

Зменшено-лагідний варіант

Юстинка, Юстя, Юста, Устин, Устим, Устинка, Устя, Устюха, Устюша, Устинка, Устимко, Устинко, Устиночко, Устимонько, Устимочко, Юстинка

Скорочений

Юстя (Юста), Тіна, Устинка, Устя

За церковним

Юстин

Колір

  • коричневий

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

яшма, бурштин

Метал

мідь

Рослини

барвінок

Тотемна тварина

голуб

Риси характеру

справедливість, імпульсивність, вірність

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Юстин (історик) — римський історик III століття; Юстин (філософ) — ранньохристиянський мученик; Юстин I — візантійський імператор (518-527); Юстин II — візантійський імператор (14 листопада 565-578); Юстин Григорович Пігуляк — український художник

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: