Юлій – значення і походження імені

Історія походження імені Юлій

Ім’я походить від давньогрецького слова, на сучасний лад яке можна прочитати як «юлос» з дослівним перекладом «кучерявий», «пушистобородый». Ім’я володіє власною легендою: походить від імені епічно римського героя – історичного персонажа Дзига Асканія. Він разом з батьком Енеєм врятувався з Трої, яка мала друга назва – Іліон. Сучасники героя стали додавати до імені Асканій, скоротивши до слова «юл».

Асканій, ставши родоначальником окремого роду, увічнив ім’я Юлій як римське родове. Всі представники роду Юліїв» вважали себе нащадками богів, так як матір’ю Енея за легендою була богиня Венера. Священна родовід завжди допомагала нащадкам роду утримувати єдиновладдя при правлінні і подарувала самого відомого Юлія – знаменитого Цезаря.

У православних святцях відсутній запис вихідного імені, орієнтуватися слід на 4 липня – дату православних іменин Іулія.

Значення та характеристика імені Юлій

Енергетиці імені притаманні сильні риси характеру: сміливість, завзяття, амбіційність, незалежність. Але одночасно властиві доброта, людинолюбство, навіть ранимість. Деякі якості, такі як винахідливість і цілеспрямованість проявляються ще в ранньому дитинстві, коли малюк готовий годинами возитися з конструкторами або самозабутньо танцювати. Якщо заохочувати творчі здібності дитини до музики, хореографії, можливо, що він вибере їх своєю професією.

Батькам обов’язково потрібно давати дитині багато спілкуватися з однолітками, друзями, щоб розвинути лідерські якості та знизити ймовірність замкнутості, зацикленість тільки на собі, своїх егоїстичних інтересах. Порадує шкільними успіхами не тільки по обов’язковій програмі, але і в додаткових заходах – громадських і спортивних.

Прищепивши захоплення спортом в ранньому дитинстві, батьки уникнуть проблем зі здоров’ям дитини. Відсутність загартовування і фізичної активності може стати причиною серйозних захворювань легень, таких як бронхіт.

Дорослішаючи, Юлій не втрачає винахідливості, але здатний ображатися. Не терпить навіть найменшої брехні і неправди, навіть непунктуальність людей провокує його дратівливість. Сам буде ідеальним товаришем.

Частка практичності ніколи не штовхне його на грань банкрутства, він завжди досить успішний. Особливо це проявляється, якщо Юлій вибере для себе сфери медицини, економіки, управлінську діяльність. Дуже любить подорожувати і може досягти значних вершин, завдяки своєму самолюбству, в туристичному бізнесі, та й у багатьох інших комерційних проектах.

Будучи за вдачею чоловіком-лицарем, інтереси своєї другої половини ставить на перше місце. Це часто призводить до того, що перший шлюб розпадається. Своє особисте щастя він зможе отримати лише з жінкою, яка повністю буде розділяти саме його інтереси. Дітей любить, але дещо відсторонено: постійні щоденні турботи здатні швидко втомлювати.

Іменини:

19 січня, 31 січня, 12 квітня, 25 травня, 27 травня, 1 липня, 4 липня, 19 серпня, 3 грудня, 5 грудня, 20 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Юлік, Юленько, Юлечка, Юлька, Юльчик, Юлюша, Юо

Скорочений

Юля, Юлік, Юлі, Юлике

За церковним

Іулій

Колір

  • сріблястий

Планета

  • Місяць

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

селеніт

Метал

свинець

Рослини

латаття, капуста

Тотемна тварина

краб, сова

Риси характеру

розсудливість, об’єктивність, чуйність

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Юлій Шрейдер – математик, кібернетик і філософ, Юлій Нудельман – ізраїльський письменник, журналіст, лікар і громадський діяч, Юлій Гусман – радянський і російський кінорежисер, Юлій Жуковський – російський літератор і економіст, Юлій I – єпископ Риму, Юлій Дубов (російський підприємець), Юлій (Юда) Ягудін (флейтист і педагог), Юлій Колтун (кінорежисер), Юлій Циркін (антикознавці і сходознавець), Юлій Бунін (поет, літератор, публіцист), Юлій Буркин (письменник-фантаст), Юлій Алессіо (економіст і політик), Юлій Исерлис (піаніст, музичний педагог)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: