Юхим – значення і походження імені

Історія походження імені Юхим

Юхим – це візантійське чоловіче ім’я, яке прийшло на Русь разом з християнством. Ім’я Юхим походить від давньогрецького імені Эуфемиос, яке бере свій початок від грецького слова «эуфемос», що в перекладі означає «благочестивий», «благородний», «священний», «прихильний», «доброзичливий», «безтурботний», «блаженний», «віщує добро».

Ім’я Юхим спочатку вважалося формою імені Євфимій. Ці імена мають загальні грецькі корені, але є незалежними. У імені Юхим є жіноча форма – Єфімія. Ім’я Юхим італійською мовою звучить як Eutimio, польською – Eutymiusz, українською – Юхим.

Значення та характеристика імені Юхим

Чоловік, що носить ім’я Юхим наділений суперечливими рисами характеру. Він розумний, талановитий і працьовитий, але йому не вистачає наполегливості для досягнення мети і сили волі. Він дуже доброзичливий, але егоїстичний. У нього чудова пам’ять і розвинена інтуїція. Це творча особистість, яка володіє артистичними здібностями і вміє розташувати до себе. Юхим постійно знаходиться в пошуку гармонії з собою і навколишнім світом.

Це чутливий і чуйна людина, здатний до співчуття. Він має сентиментальної, ніжною і вразливою душею. Юхим рухливий, емоційний і товариський. Він надзвичайно чутливий і довго переживає нанесені їй образи. Здатний підтримувати дружні стосунки з дитинства. Завжди допоможе в біді.

Юхим акуратний і відрізняється вишуканими манерами. У нього чудовий смак і він завжди чудово виглядає. Він пишається собою і прагне до елітарності і досконалості. Якщо оточуючі не захоплюються ним, Юхим стає замкнутим, незадоволеним і дратівливим. Впертість ховається під зовнішньою добротою.

Коло захоплень Юхима надзвичайно широкий. Він любить музику, живопис, спорт і театр. Із задоволенням читає і танцює. Надзвичайно талановитий Юхим може знайти себе в будь-якій професії. Він може досягти успіхів в архітектурі, літературі, історії, медицини. Він може стати прекрасним педагогом, талановитим актором театру і кіно, знаменитим мандрівником або телевізійним коментатором. Юхим у будь-якій сфері досягне успіху завдяки своїй незвичайній працьовитості. Він легко адаптується в будь-якому колективі і з усіма знаходить спільну мову. Розвинена інтуїція підказує йому, як вести себе в будь-якій ситуації. Він відкритий, і з ним легко спілкуватися.

Юхим, відрізняється самолюбством і себелюбством, важко сприймає любовні розчарування, вони можуть спровокувати депресію. Він може знайти щастя тільки з мудрою, чуйною і розуміє його жінкою. Він дуже прив’язаний до будинку і дітям. Юхим гурман і його дружина повинна вміти смачно готувати. Юхим щедрий і не шкодує грошей на сім’ю. Він ревнивий, але в міру. У старості Юхим любить самотність і часто стає аскетом.

Іменини:

8 січня, 10 січня, 17 січня, 1 лютого, 2 лютого, 4 лютого, 14 березня, 24 березня, 4 квітня, 14 квітня, 15 квітня, 24 квітня, 1 травня, 14 травня, 26 травня, 17 липня, 19 липня 25 липня, 2 серпня 10 серпня, 18 серпня, 25 серпня, 10 вересня 15 вересня 16 вересня, 18 вересня, 23 жовтня, 28 жовтня, 22 листопада

Зменшено-лагідний варіант

Ефимчик, Ефимочка, Ефимонька, Ефимушка, Фімочка, Фимонька, Фимушка, Фимуля

Скорочений

Ефимка, Ефиша, Фім, Фіма, Фимко, Фіша

За церковним

Євфимій

Колір

  • червоний

Планета

  • Плутон

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

берил

Метал

вісмут

Рослини

жасмин, півонія

Тотемна тварина

скорпіон

Риси характеру

егоїстичність, працьовитість, непередбачуваність

Число імені

7

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Юхим Грачов (російський підприємець (купець 2-ї гільдії), міський голова Пермі у 1856-1858 рр., торгував мануфактурными виробами, церковними товарами і вінками), Юхим Сіцінський, Юхим Січинський, Юхим Сіцінський ((1859 – 1937) – український історик та археолог), Юхим (Нахімов) Шифрін (радянський і російський актор, творець і художній керівник «Шифрін-Театру», автор трьох книг: «Театр імені мене», «Особиста справа Юхима Шифріна», і «Тече річка Літа»), Юхим Хайдуров ((нар.1925) відомий радянський стрілок і конструктор спортивних пістолетів), Юхим Чеповецький ((нар.1919) радянський і російський дитячий письменник), Юхим Зайцевський ((1799 – 1860/1861) російський поет, морський офіцер), Юхим Букоткин ((1909 – 1945), Герой Радянського Союзу, командир 45-міліметрової гармати винищувально-протитанкової батареї), Юхим Бабушкін ((1880 – 1927)партійний псевдонім – Цибуля, Цибульський; граф, російський революційний діяч)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: