Вильдан – значення і походження імені

Історія походження імені Вильдан

У імені Вильдан перське походження. Це ім’я перекладається на українську мову як «дитя», «дитина» або «хлопчик». Іноді ім’я Вильдан трактується як «служитель Раю».

Чоловіче ім’я Вильдан популярним у народів Азії. Часто його можна зустріти у татар. Також це ім’я зустрічається в країнах Європи та Америці. Англійською мовою ім’я Вильдан буде писатися як Vildan.

Значення та характеристика імені Вильдан

Вильдан – це талановитий, товариський, незалежний і приваблива людина з гуманітарним складом розуму і хорошими організаторськими здібностями. Це енергійна людина, що знаходиться в постійному русі. Він любить зміну місць і вражень. Він легкий на підйом і обожнює спорт і подорожі. Вильдан любить свободу і не боїться самотності. Це дуже самостійна людина, що не слухає нічиїх рад. Він легко може змінити роботу, місце проживання і навіть країну.

У дитячі роки Вильдан – це самостійний, кмітливий і допитливий хлопчик. Він любить читати, а також старанно займається спортом. Вже в шкільні роки у Вильдана проявляються таланти, які слід розвивати. У нього відмінні організаторські здібності, він веселий і з ним легко спілкуватися. Навколо Вильдана завжди вирує життя. У нього багато друзів, які його просто обожнюють.

Іноді у Вильдана спостерігаються такі недоліки, як легковажність, схильність до ризику і необдуманих вчинків. Вильдан може бути вкрай вразливою людиною і неадекватно ставитися до критики в свою адресу. Друзям слід проявляти тактовність і делікатність у спілкуванні з ним.

Вильдан – це творча особистість, він талановитий у мистецтві та спорті. Цей чоловік може досягти неймовірних успіхів у житті, ставши відомим актором або телеведучим. Вильдан може стати знаменитим спортсменом або прекрасним тренером. У нього присутні здібності до вивчення іноземних мов. Він може вибрати професію перекладача. Також Вильдан чудовий оратор і може працювати організатором різноманітних заходів.

Вильдану нелегко створити сім’ю, так як лише деякі дівчата розділяють його погляди на життя. Зазвичай він одружується вже в зрілому віці. Дружина Вильдана повинна пам’ятати про його ніжною і вразливою душі, вона повинна бути уважною, розуміє і турботливою жінкою. Створивши сім’ю, Вильдан стає вірним чоловіком і люблячим батьком. Він гостинний господар і завжди оточений друзями.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Вильданчик, Вильнус, Давіл

Скорочений

немає

За церковним

немає

Колір

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • земля

Камінь-талісман

халцедон

Метал

свинець

Рослини

рута

Тотемна тварина

кріт

Риси характеру

активність, нестабільність, волелюбність

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Вильдан Саидович Хабиев — командир мінометного відділення 685-го стрілецького полку 193-ї стрілецької Червонопрапорної дивізії 65-ї армії Центрального фронту, сержант.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: