Влас – значення і походження імені

Історія походження імені Влас

Витіснення язичницького культу християнською вірою принесло багато змін на територію Русі.

Одним з найбільш шанованих богів у древніх язичників був Велес. За повір’ям, саме він охороняв домашніх тварин і майбутній урожай. Християнською альтернативою Велеса став Святий Власилий. Власилий, так само як і Велес, вважається покровителем сімейного побуту.

Поступово давній культ з його богами, цінностями та іменами був забутий. А християнські нововведення міцно закріпилися на території Русі.

Грецьке значення імені Власилий (Влас) — неповороткий, простий, дурний, млявий. Не найкращі якості. Проте вони не є характеристиками людей з ім’ям Влас.

Значення та характеристика імені Влас

Впевненість у своїй правоті і непохитна наполегливість — ось головні риси характеру носіїв цього імені. Саме вони дозволяють Власам домагатися бажаного найкоротшим шляхом і з мінімумом втрат.

Відмінна комунікабельність є гарною підмогою в налагодженні тривалих, корисних зв’язків і міцних дружніх відносин. Саме вони дають можливість Власам легко йти по життю і завжди розраховувати на допомогу друзів і близьких у складних ситуаціях.

Власи веселі, цікаві, цінують красу і унікальність. Життя багатьох з них пов’язана з музикою, живописом, театром і кіно. Завдяки своїм основним якостям, вони завжди виділяються серед людей свого кола і мають достатньо шанувальників своєї творчості. Їх неприхований захват і захоплення, підштовхують Власов до нових звершень. Адже самолюбство ще одне дуже яскраво виражене якість цих людей. І навіть якщо воно утискується, наполегливість і впевненість, дозволяють не звертати з наміченого шляху.

Незважаючи на вище перераховані якості, Власам притаманна певна боягузтво в життєво важливих питаннях. Вони неохоче беруть на себе відповідальність за свої дії. А виникли наслідки намагаються вирішити з сторонньою допомогою. І з боку здається, що вони не серйозно ставляться до себе й оточуючих. Але, це тільки зі сторони.

Володарі імені Влас досить самокритичні і люблять всі піддавати найглибшої аналізу. Після якого вони докладають всі зусилля для того, щоб не допустити прикрі повторення своїх помилок у майбутньому.

Ще одна дуже властива риса характеру цих людей — завуальована нетерпимість до оточуючих. Власи вважають себе ідеальними у всіх відносинах, що і вимагають від інших. На роботі вони прискіпливі начальники, а вдома — диктатори. Іноді з-за цієї особливості характеру люди бачать в них непритомного і черствого людини.

Іменини:

16 лютого, 24 лютого, 14 квітня

Зменшено-лагідний варіант

Власенька, Власушка, Власик

Скорочений

Влас

За церковним

Власій, Волосся

Колір

  • золотий

Планета

  • Нептун

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

агат, гранат, соколине око

Метал

золото

Рослини

азалія, бук

Тотемна тварина

ведмідь (відгомін язичництва – одна з іпостасей Велеса)

Риси характеру

впевненість у своїй правоті, завзятість, відмінна комунікабельність, схильність до творчості, марнославство, самолюбство, самокритичність, прискіпливість.

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Священомученик Власій, Влас Дорошкевич, Влас Чубар

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: