Владлен – значення і походження імені

Історія походження імені Владлен

Ім’я Владлен увійшло в наше життя зовсім недавно, йому не виповнилося ще й ста років. «Винуватцем» цього імені став в. І. Ленін. Однак прізвище Ленін була для Володимира Ілліча всього лише одним з сотні використовуваних їм псевдонімів. Професійного революціонера в. І. Ульянову до жовтня 1917 року доводилося жити в умовах суворої конспірації. Псевдонім «Ленін Володимир Ілліч став використовувати в 1901 році, підписуючи їм друковані роботи та листи. Є дві версії, що пояснюють причину для конспірації був обраний саме цей псевдонім. Згідно з однією, для створення псевдоніма було використано назву сибірської річки Лена. Ймовірно, це було зроблено за аналогією з псевдонімом Волгін, яким користувався Р. Плеханов. Друга версія виглядає більш прозаїчною, але і більш правдоподібною. Діти статського радника Миколи Єгоровича Леніна, співчуваючі революціонерам, передали Володимиру Іллічу паспорт батьків, переправивши в ньому дату народження.

Значення та характеристика імені Владлен

Ім’я Владлен являє собою сплав усічених основ імені Володимир Ленін. Лінгвісти відзначають надзвичайну гармонійність цього утворення. Енергетика імені відрізняється своєю красою і твердістю. Батьки маленького Владлена з перших років життя помічають, що у них росте незвичайна дитина. Дорослим потрібно знати, що їх малюк схильний до гострих респіраторних захворювань, у нього часто можуть виникати проблеми з зубами. Для нього важливим є правильний режим дня і харчування, це дозволить вберегтися від неправильної роботи шлунка.

Цей хлопчик дуже впевнений у собі, у будь-якому суспільстві, навіть незнайомому, він почуває себе, як риба у воді. Владлен наполегливий, здатний в короткий час освоїти всі необхідні уміння і навички. Хлопчик працьовитий, в критичних ситуаціях може постояти за себе, дати гідну відсіч кривдникам, але він не любить це робити, намагаючись залагодити конфлікт світом. З раннього дитинства в характері Владлена проявляється незалежність і гордість, при цьому він досить потайливий, і далеко не кожному довірить свої секрети. Він буває примхливим і ображеним, але після спалахів образи швидко приходить в себе, не тримає зла на того, хто обійшовся з ним несправедливо.

До шкільного віку Владлен стає врівноваженим, він відмінно встигає з тих предметів, які йому подобаються. Часто його день розписаний по хвилинах, він не тільки якісно готує домашні завдання, але і відвідує різні гуртки, спортивні секції. Його цікавить техніка, точні науки. Серед Владленов багато хіміків, агрономів, воєначальників, ветеринарів. Хороша освіта, інтелігентність, дипломатичність Владлена дають можливість зробити блискучу кар’єру. Справжніх друзів у Владлена мало, хоча його часто вважають душею компанії.

В юнацькому віці Владлен активно доглядає за дівчатами, він дуже влюбливий, особливо це стосується весняних носіїв імені. Йому буває нелегко вибрати супутницю життя, оскільки для життя він намагається відшукати ідеальну жінку. Пошуки ідеалу тривають, поки йому не зустрінеться спокійна, домашня дівчина, здатна беззавітно любити свого обранця.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Віля, Льоня, Вілен, Владленка

Скорочений

Влад, Владя, Владик, Ладя, Вадя

За церковним

немає

Колір

  • жовтий

Планета

  • Місяць

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

агат

Метал

срібло

Рослини

базилік

Тотемна тварина

слон

Риси характеру

обдарованість, прагматичність, цілеспрямованість

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Владлен Паулус ((1928 – 1979) радянський актор театру і кіно, телевізійний режисер), Владлен Давидов ((нар.1924) радянський і російський артист театру і кіно, Народний артист РРФСР (1969)), Владлен Бахнов ((1924 – 1994) поет, журналіст, драматург, сценарист), Владлен Лівшиць ((нар.1929) естонський психолог і інженер-хімік), Владлен Логінов ((нар.1929) історик-дослідник, спеціалізується на події Жовтня і Громадянської війни, кінодраматург, один з найвідоміших дослідників біографії Володимира Ульянова (Леніна)), Владлен Мартинов ((1929 – 2008) російський економіст), Владлен Михайлов ((1925 – 2004) радянський генерал)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: