Веремій – значення і походження імені

Історія походження імені Веремій

Старовинне, милозвучне ім’я Веремій стає затребуваним в сучасних батьків. Рідкісні імена зараз у моді, багато з них наділяють людину унікальними властивостями. Ім’я Веремій подарує своєму власникові довголіття, надзвичайну цілеспрямованість. Незважаючи на цілком українське звучання, це ім’я прийшло у нашу мову зі словника стародавніх євреїв. Воно в короткий поширилося по світу, асимілювалося в різних мовах, і має злегка розрізняються, але цілком співзвучні варіанти.

Поляка, білоруса називають Ярема, англійця — Джеремі, румуна — Єремія, француза — Жеремі, фінна — Еремиас. У Древній Русі ім’я звучало інакше, його вимовляли як Єремія. Походження цього імені тісно пов’язане з особистістю біблійного пророка Єремії. У рідному, давньоєврейською мовою, написання цього імені було таким — Йирмеяху. У цього імені кілька значень, але всі вони дуже схожі за змістом — «піднесений Яхве» (Богом), «Бог високий», «так підносить Господь», «висота Божа».

Значення та характеристика імені Веремій

Веремій відноситься до життя просто і тверезо. Цей спокійний, урівноважений людина є прекрасним співрозмовником. Він вміє вислухати опонента, виглядає розсудливим і терплячим. Але ця маска типового флегматика ховає під собою дуже возбудимую, обидчивую особистість. Він реагує на слова і дії блискавично.

Веремій потайливий. Він має аналітичні здібності, могутній інтелект, і не намагається виставляти їх на загальний огляд. Він може незримо керувати людьми, а вони навіть не буде здогадуватися про це. Він завжди тримає під контролем свою внутрішню пристрасність, і від цього його життя стає напруженою, а характер — песимістичним.

По кар’єрних сходинках сходів Веремій йде широкими кроками, тут він прям і не схильний до компромісу. У оточуючих така поведінка викликає подив і неприязнь. Моральні принципи та засади для нього значать дуже мало, але він намагається показати, що це не так. Він може здійснювати благородні вчинки, але їх справжня підоснова зовсім не так хороша. За гарними справами криється холодний розрахунок і звичайне лицедійство.

Головна його мета — особиста вигода, яку він завжди буде приховувати під маскою удаваного спокою. Життя цієї людини завжди ретельно спланована. Хороші відносини з ним налагодити непросто, він поважає тільки тих, хто розумніший, сильніший його. Наполегливий, цілеспрямований Веремій наділений відмінною інтуїцією, вона допомагає йому в бізнесі, сходження по кар’єрних сходах.

Він обирає професію, яка приносить хороший дохід. З якими труднощами вона буде пов’язана — розумовою чи фізичною, Єремєєв не бентежить це, головний пункт для нього — гідна оплата праці. Він може бути водієм, чиновником, консультантом, поліцейським, референтом. У подружжя Веремій вибирає гарненьку дівчину із забезпеченої сім’ї. До обраниці ставиться добре, йому необхідні теплі стосунки в родині, де він може повністю розслабитися. Веремій — ніжний, уважний батько і справжній господар свого будинку.

Іменини:

14 січня, 27 січня, 11 жовтня

Зменшено-лагідний варіант

Еремеюшко

Скорочений

Єрема

За церковним

Єремія

Колір

Планета

  • Меркурій

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

агат

Метал

вісмут

Рослини

петрушка

Тотемна тварина

лисиця, папуга

Риси характеру

скритність, цілеспрямованість, песимізм

Число імені

7

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Єремія Глібович, володимирський воєвода, XIII століття; Веремій Парнов, радянський, російський письменник; Веремій Гаєв, майстер чугунолитейщик, Герой Праці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: