Вілен – значення і походження імені

Історія походження імені Вілен

Чоловіче ім’я Вілен володіє багатою і неоднозначною історією. Його походження визначити точно не виходить, так як воно утворилося у кількох народів у різний час. Основна версія говорить про штучно створенні в Радянському Союзі в 20-х роках 20 століття. У ті часи діти називалися на честь великих людей і значимих подій — така практика відповідала напрямку просування ідей комунізму.

У зв’язку з відокремленням від релігії, у тому числі від традицій іменування дітей за православним календарем, з’явилася нова «революційна» система створення імен. Вони створювалися шляхом складання основ, абревіації і зворотним прочитанням слова. Багато таких імен не прижилися і вийшли з української мови. Однак найбільш яскраві і красиві іменування залишилися. До цих імен відноситься співзвучне ім’я-абревіатура Вілен, утворене від імені вождя революції в Росії Володимира Ілліча Леніна.

Друга версія говорить, що Вілен є спрощеним варіантом іменування Вільгельм, яке має давньогерманської коріння. Давньогерманське ім’я Wilhelm утворюється від злиття двох основ — wil (бажання, воля) і helm (захист, шолом). Ім’я поширене в країнах Європи, причина цього — в католицькому календарі називаються 11 святих, які іменувалися цим ім’ям.

Значення та характеристика імені Вілен

Вілен з дитинства відрізняється від своїх однолітків чарівністю — ця риса робить його привабливим протягом життя. Він товариський і комунікабельний, здатний знайти спільну мову з людиною будь-якого характеру. Незважаючи на ці якості, Вілен — егоїст за життя, ставить особисту вигоду понад усе, воліє ні з ким не рахуватися. На зауваження реагує гостро і різко, може образити, зачепити людину за живе. Обіцянки іноді не виконує, але і відмовити людині буває не в силах.

Любов і сім’я

Непрості стосунки з жінками з-за важкого характеру Вілена. До своєї другої половинки він вимогливий, дуже ревнивий, виявляє на цьому ґрунті агресію. У свою чергу Вілен влюбливий і часто змінює дівчат, шукає нових відчуттів, зміну обстановки.

Дружина Вілена повинна володіти спокійним, тихим вдачею. Бути слухняною, багато часу проводити вдома. Уваги до себе не залучати, щоб не викликати у чоловіка нападу ревнощів. В сім’ї Вілен займає головне місце. Дружина не має права голосу, займається домашніми клопотами, вихованням дітей.

Кар’єра і бізнес

Золота жила Вілена — робота з людьми. Відчуває себе комфортно в якості організатора, актора, ді-джея, телеведучого. Кар’єра складається успішно. У новий колектив входить впевнено, підпорядковується «правилами гри», при цьому не забуває про свої вигоди.

У бізнесі він щасливий, витримує серйозну конкуренцію. Вілен здатний вести ділові зв’язки, вилучати з них максимальну користь. Тут на його боці марнославство і лукавство. Він прагне до багатства, популярності.

Здоров’я

Вілен приділяє фізичному здоров’ю багато часу, відвідує спортивні секції, намагається вести здоровий спосіб життя. Тим не менш, любить випити і не знає міру, стає агресивним і запальним. У віці можливі проблеми зі спиною.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Віленчик, Віленушка, Вілечка, Ленечка

Скорочений

Віля, Льоня

За церковним

немає

Колір

  • сріблястий

Планета

  • Місяць

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

марказит

Метал

срібло

Рослини

латаття, лілія

Тотемна тварина

краб, качка

Риси характеру

миролюбність, комунікабельність, чарівність

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Вілен Ісаакович Барський — художник, живописець, графік, поет; Вілен Олександрович Калюта — радянський і український кінооператор; Вілен Андрійович Жариков — радянський і російський вчений; Вілен Валентинович Нестеров ? радянський і російський астроном, доктор фізико-математичних наук, професор; Вілен Миколайович Іванов — радянський і російський соціолог, доктор філософських наук

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: