Веніамін – значення і походження імені

Історія походження імені Веніамін

Чоловіче ім’я Веніамін має давньоєврейське походження. Воно є українським варіантом імені Біньямін, яким патріарх Яків назвав свого молодшого сина від коханої дружини Рахілі. Це ім’я в перекладі на українську означає «син моєї правої руки», «син улюбленої дружини», «щасливий син».

Ім’я Веніамін має аналоги в інших мовах, наприклад англійською мовою воно буде звучати як Бенджамін або Бенджамен. Бенджаміном в Європі часто називають наймолодшого сина, особливо якщо він набагато молодше за інших дітей в сім’ї. Часто це ім’я дають останній дитині, припускаючи, що більше дітей у родині не буде.

Значення та характеристика імені Веніамін

Веніамін – це творчий і інтелігентна людина. Він романтик і мрійник, що володіє ніжною душею і здатний на співчуття. Веніамін тактовний, добра і м’яка людина. Його не лякає монотонність життя, так як він не любить різких змін. Веніамін володіє такими якостями, як енергійність, комунікабельність, врівноваженість, відповідальність, старанність і старанність.

Це дуже обдарована і талановита людина. Він гарно малює, пише вірші і грає на музичних інструментах, дуже любить читати. Веніамін може стати успішним спортсменом. Розвиток її талантів залежить від умов, у яких вона виховується. Він може вирости недовірливим і сором’язливим. Веніамін з працею йде на нові контакти, особливо з жінками, так як погано розбирається в людях і не бачить їхніх недоліків.

Чоловік з цим ім’ям може реалізуватися в творчій професії. Він може стати відомим письменником, художником, музикантом або журналістом. Також він може бути викладачем, поєднуючи творчість з роботою, або юристом. Веніамін може успішно займатися і науковою діяльністю, так як він інтелектуально розвинений, володіє відмінною пам’яттю і вміє наполегливо працювати. Він може бути бізнесменом, економістом або інженером. Але Веніамін може стати успішним тільки в тому разі, якщо його захоплює те, чим він займається.

Крім роботи Веніамін багато часу віддає хобі, наприклад, фотографії або письменницької діяльності. У своїх захопленнях він також прагнути досягти професійних висот. Веніамін може захопитися колекціонуванням, витрачаючи на цю пристрасть величезні гроші.

В юності він часто закохується, причому повести його можуть абсолютно всі жінки, крім грубих, зухвалих і цинічних. В дружини йому підійде рішуча, вольова, вірна і любляча жінка. Часто він одружується на жінці старше себе, володіє досвідом. Але одружується Веніамін тільки по любові. Веніамін поступиться дружині лідерство в сім’ї, йому подобається, коли жінка сама управляє будинком і піклується про нього і про дітей.

Іменини:

11 січня, 27 січня, 28 січня, 14 березня, 13 квітня, 17 квітня, 11 серпня, 13 серпня, 10 вересня, 1 жовтня, 26 жовтня, 20 листопада, 2 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Вениаминка, Миня, Венюля, Венуля, Венюша, Венуша

Скорочений

Веня, Відень, Звинувачуючи

За церковним

Веніамін

Колір

  • темно-червоний

Планета

  • Плутон

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

берил

Метал

срібло

Рослини

горіх, фрезія

Тотемна тварина

жук

Риси характеру

миролюбність, практичність, поступливість

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Веніамін Перська – диякон, священномученик; Веніамін Синайський – мученик; Веніамін Петроградський і Гдовський – митрополит, священномученик; Бенджамін (Веніамін) Франклін – американський політичний діяч, просвітник, фізик; Веніамін Соловйов – барон, штабс-капітан, декабрист; Веніамін Португалов – російський революційний демократ, народник; Веніамін Каган – радянський математик

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: