Історія походження імені Венера
Існує декілька теорій виникнення імені Венера в сучасній культурі. Найпоширеніша версія: Венерою звали римську богиню квітів, весни, родючості, зростання і розквіту всіх природних сил у плодоносний період. Згідно цієї теорії, Венера перекладається з римського мови як «божа милість». У подальшому періоді римської культури це ім’я почали ототожнювати з богинею Афродітою, яка символізувала красу і людську любов. У перекладі з латинської мови словосполучення «венера» перекладається як «краса», «любов», «ніжність».
Існує теорія, що це ім’я було утворено від іспанського слова «Venera», переклад якого звучить як раковина. Від імені Венера в Італії утворено ім’я Венеранда, в чоловічому варіанті – Венерандо, що перекладається як «шановний», «шанований». Великою популярністю користується це ім’я у татарських народностей, що дало підставу вважати, що воно татарського походження.
Характеристика імені Венера: основні риси характеру
Венера – цілісна особистість з твердим характером, який вона починає проявляти вже в ранньому дитинстві. Вона дуже чарівна, чутлива, володіє багатим внутрішнім світом, але при цьому схильна до самозамилування і егоцентризму. Венера – активна людина, що постійно прагне до досконалості, але при цьому, часто нав’язує свою точку зору іншим людям. Головна проблема Венери в її зайвої вразливості – її дуже легко образити і будь-яка дрібниця вона приймає близько до серця.
З дитинства вона відрізняється від інших дітей, та володіє неабиякими здібностями: любов до спорту, пластичність і гнучкість, розвинений музичний слух. Вона вбирає інформацію як губка, але при цьому може конфліктувати з педагогом. У суспільстві доросла Венера веде себе стримано, спокійною і розважливо, проте в душі часто вирують пристрасті. Венера любить створювати екстравагантні образи з допомогою незвичайних нарядів, які виділяють її в натовпі.
Найчастіше Венера не відразу знаходить своє місце під сонцем у професійному плані, так як довго не може визначитися з вибором професії. Їй важко займатися чимось одним і тим же протягом тривалого часу. Але незважаючи на це, її проникливий розум і блискуча пам’ять допомагають її досягти успіху практично в будь-якій сфері діяльності.
Позитивні риси характеру: благородство, постійне прагнення до саморозвитку, дбайливість, твердість характеру, прямолінійність.
Негативні риси характеру: упертість, схильність до самозамилування, владність, ревнощі.
Яка Венера в любові?
Венера завжди приваблива для протилежної статі. У ранньому періоді життя, Венера, як і більшість молодих дівчат, прагне якомога швидше вийти заміж. Природна чарівність і краса допомагають їй швидко знайти чоловіка. Однак ранній шлюб не завжди робить Венеру щасливою. Вона нищить молодого чоловіка ревнощами, спалахами гніву. Якщо вона навчиться не бути такою категоричною, то в майбутньому може стати зразковою дружиною і матір’ю. Найчастіше другий шлюб, укладений у вже більш свідомому віці, буде для неї гармонічним.
Іменини:
немає
Зменшено-лагідний варіант
Венерочка, Венерушка, Венеронька, Венерчик, Венерія
Скорочений
Венерка, Веня, Відень, Нера
За церковним
немає
Колір
- рожевий
Планета
- Венера
Стихія
- повітря
Камінь-талісман
алмаз
Метал
олово
Рослини
лавр, троянда
Тотемна тварина
павич
Риси характеру
сприйнятливість, необов’язковість, оригінальність
Число імені
4
Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям
Венера Абдрахманівна Нігматуліна — радянська, казахська кіноактриса, директор кінофестивалю «Зірки Шакена»; Венера Михайлівна Чернишова — радянська лижниця і біатлоністка; Венера Зинуровна Заріпова — радянська спортсменка, представляла художню гімнастику в індивідуальних вправах; Венера Гареевна Шаріпова — оперна співачка (лірико-колоратурне сопрано)