Вадим – значення і походження імені

Історія походження імені Вадим

На Русі ім’я Вадим з’явилося ще до прийняття християнства, що більше 2000 років тому. Воно має кілька варіантів походження. Один з варіантів передбачає давньоарійське походження цього імені. Існує також кілька давньослов’янських варіантів виникнення ім’я Вадим. Іноді вважають, що ім’я Вадим є скороченою формою давньоруського імені Володимир. Є ще версія походження від слова «волод», яке означає «правитель».

Ім’я Вадим спочатку використовувалося тільки в дворянському стані. А після революції 1917 року воно стало популярним у всіх соціальних шарах. Іменини у Вадима відзначаються 22 (9) квітня в день пам’яті Святого мученика Вадима Перської.

Значення та характеристика імені Вадим

Якщо вважати, що ім’я Вадим має давньоарійське походження, то воно означає «хто сіє смуту», «сперечатися», «вітер».

За древнеславянскому варіанту це ім’я має два кореня: «вадить», що означає «манити», «залучати», «кликати» і «іма, имати», що означає «мати» або «мати». Це поєднання можна перевести, як «має привабливість», «улюблений», «кличе». Також можливе тлумачення давньослов’янського «вадить», як «сперечатися». В цьому випадку ім’я Вадим означає «сперечальник» або «баламут». Походження від імені Володимир, означає «володіє світом».

Ім’я Вадим популярне у багатьох країнах. На всіх мовах це ім’я схоже звучання. На англійською, іспанською мовами і латиною ім’я Вадим пишеться, як Vadim. На датському і польською мовами: Wadim.

Риси характеру імені Вадим

Вадима часто порівнюють з водою, так як він може бути дуже різним. Вадим може раптово спалахнути і також швидко заспокоїтися. Стреси і переживання у нього швидко виникають і швидко проходять.

Позитивними рисами характеру імені Вадим можна вважати баланс рухливості з рівновагою, терпіння. Вадим здатний сконцентруватися на важливих справах, знайти і захопити однодумців. Вадим комунікабельний. Він привабливий, так як, притаманна лише йому, таємниця і незвичайна глибина душі залучають і зачаровують оточуючих. Вадим легко прощає образи, він не пам’ятає зла.

Чоловік з ім’ям Вадим працьовитий і обов’язковий, але розважливий. Він ретельно продумує лінію своєї поведінки. Вадим дружелюбний і не любить конфліктів. Він дуже товариський. З друзями він м’який і турботливий. Вадим завжди надає допомогу близьким і друзям. Він щедрий на добрі справи.

Це пристрасна й захоплива натура. Якщо Вадим взявся за якусь справу, то він зробить його дуже добре, так як вболіває за результат всією душею. Він докладе максимум зусиль для успішного завершення розпочатого.

Вадим завжди наполегливо прагнути до своєї мети і наполегливо трудиться, поки мета не буде досягнута. Однак у Вадима не вистачає честолюбства, яке б дозволило йому домогтися грандіозних успіхів.

Негативні риси характеру імені Вадим – це задума, повільність і неупередженість. Вадиму можуть стати нудні щоденні обов’язки і рутинна праця. Часто Вадим відрізняється неспокійною поведінкою, так як він володіє великою кількістю внутрішньої енергії. Він любить ризик. По натурі він фаталіст.

Вадим завжди говорить правду в очі, хоча його прямолінійність іноді йому дуже шкодить. При цьому він не бажає когось образити або образити, він просто вважає, що завжди і з усіма треба бути чесним. Він зазвичай ніколи не змінює свою точку зору. Вадим підступний і хитрий. Також Вадим надзвичайно розумний і спритний. Він завжди думає на крок вперед. У Вадима присутня така якість, як скритність. Завжди важко зрозуміти, що він думає насправді. Сам Вадим відмінно розбирається в людях.

Сімейні та любовні стосунки Вадима

У відносинах з жінками Вадиму властива непостійність і мінливість, що часто є причиною складних життєвих ситуацій. Він може довго зустрічатися з однією дівчиною і вже думати про весілля, а потім раптово захопитися іншою. Але якщо Вадим закохається, то це вже надовго. Любить Вадим пристрасно і грунтовно.

Вадим ніжний з жінками, і вони його обожнюють. Він привабливий, так як володіє природною чарівністю і харизмою. У відносинах він прагнути дати можливість жінці повністю розкрити себе. Вадим намагається привносити у відносини радість і ніжність.

Володар цього імені звичайно досить довго вибирає супутницю життя. Адже дружина Вадима повинна мати дуже привабливою зовнішністю, мати відмінну фігуру і деякий життєвий досвід. Однак Вадим ревнивий.

В сім’ї Вадим надійний. Дружині з ним легко, вона відчуває себе захищеною. Вадим любить своїх маленьких дітей і намагається проводити з ними більше часу.

Щасливий шлюб може скластися у Вадима з жінками, яких звати Олександра, Віра, Світлана, Катерина. Менш вдалим буде шлюб з Анною, Аллою, Аліною, Оленою, Ольгою, Майєю, Тамарою, Поліною.

Для нього дуже важливі відносини з батьками і їх думку. Він любить батьків і намагається не засмучувати їх навіть вже в зрілому віці.

Вибір професії, Бізнес, кар’єра Вадима

Вадим довго визначається з вибором професії, яка б йому була до душі. Він може стати хорошим керівником, якого люблять підлеглі за його доброзичливість, інтерес до їх життя і обов’язковість у справах.

Вадиму можна довірити будь-які по складності справи. В роботі Вадим неквапливий і завзятий. Проте уникає рутини. Товариськість Вадима дозволяє заводити нові корисні знайомства. І він володіє достатньою наполегливістю, щоб домагатися бажаного.

Вадим може працювати у сфері високих технологій, наприклад, електронником або програмістом. Він може знайти себе у будівельній або автотранспортної компанії. Він може працювати в правоохоронних органах. У Вадима багатий вибір професій. Тонка натура Вадима допоможе досягти успіхів у таких творчих професій, як письменник, актор, художник. Вадим цікавиться духовністю і може вибрати професію філософа, богослова або священика.

Вадим зазвичай добре заробляє. Він любить перемагати, долаючи труднощі. Вадиму не можна грати в азартні ігри, оскільки він не відрізняється везінням. З цієї ж причини йому не можна брати участь у спекуляціях і проектах «швидкого збагачення». Вадиму доводиться копітко трудитися, щоб створювати заощадження.

Здоров’я Вадима

В цілому у Вадима міцне здоров’я та імунітет. Він іноді хворіє простудними захворюваннями. Вадим дуже неуважний до себе і розсіяний, а також занадто активний і енергійний, тому часто потрапляє в ситуації, які можуть закінчитися бійкою, аварією, травмами. Вадима слід оберігати його від нещасних випадків.

У літньому віці Вадим може набрати зайву вагу, тому йому слід побоюватися хвороб серця та інсультів. Вадим може страждати неврологічними захворюваннями, так як він завжди надмірно збуджується.

Ім’я Вадим для дитини

Вадим в дитинстві дуже рухливий і непосидючий дитина. Це – здоровий, веселий і життєрадісний хлопчик. Він дуже любить рухливі ігри і завжди гамірно проявляє свої емоції. Батькам доводиться його часто смикати, щоб він вів себе спокійно. Батьки Вадима повинні постійно стежити за ним, так як він може впасти з дерева або зі стільця, травмуватися, катаючись на велосипеді. Він дуже любить своїх братів і сестер.

У школі Вадим стає зразковим і поступливим учнем, але він дуже рухливий і непосидючим. Хлопчик добре вчиться. Він відрізняється старанністю і увагою. Вадим однаково добре встигає по всіх предметах.

Вадим відрізняється надзвичайною гнучкістю характеру і вже в дитинстві вміє пристосовуватися до різних ситуацій. Всілякі удари долі зазвичай не залишають у його душі відчутного сліду. Всі роздуми і думки Вадима не затьмарюються тяжкими почуттями. Ставши юнаком, Вадим скритним стає, а також волелюбним.

Іменини:

22 квітня

Зменшено-лагідний варіант

Вадимчик, Вадечка, Вадюшка, Вадюша, Вадимушка, Вадимочка, Вадиша

Скорочений

Вад, Вадик, Вадимка, Діма, Вадя, Вадька

За церковним

Вадим

Колір

  • жовтий

Планета

  • Місяць
  • Меркурій

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

лазурит, чорний опал

Метал

залізо

Рослини

горіх, жоржин, кульбаба

Тотемна тварина

вол

Риси характеру

емоційність, чуйність, працьовитість

Число імені

6

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Вадим Абдрашитов ((нар.1945) радянський і російський кінорежисер, Народний артист РФ (1992)), Вадим Делоне ((1947 – 1983) російський поет, письменник, педагог, дисидент, учасник правозахисного руху в СРСР (1947-1983)), Вадим Синявський ((1906 – 1972) радянський журналіст, радіокоментатор, засновник радянської школи спортивного радиорепортажа), Вадим Тонков ((1932 — 2001) – радянський і російський актор театру і кіно, естрадний актор, учасник естрадного дуету Вероніка Маврикіївна і Авдотья Микитівна (Вероніка Маврикіївна), онук архітектора Ф. О. Шехтеля), Вадим Андрєєв ((нар.1958) – радянський і російський актор театру і кіно), Вадим Самойлов ((нар.1964) вокаліст, гітарист, композитор, поет, аранжувальник, звукорежисер, саунд-продюсер рок-групи «Агата Крісті». Старший брат Гліба Самойлова)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: