Тигран – значення і походження імені

Історія походження імені Тигран

Ім’я Тигран вважається вірменським ім’ям, так як у Вірменії воно більш поширене. Але етимологи пов’язують її походження з іншими країнами. Існує дві версії походження цього імені. За однією з них це ім’я прийшло з Давньої Персії, означає – тигр або володіє силою тигра. Інші стверджують, що ім’я прийшло з Давньої Греції, в перекладі – запальний. У цього імені є жіноче парне ім’я Тигрануи. Святого з таким ім’ям немає, тому іменини не святкуються. При хрещенні володарю цього імені дається будь-яке інше вподобане ім’я. У православних святцях згадується ім’я Тигрий, можливо, що його можна асоціювати з ім’ям Тигран.

Значення та характеристика імені Тигран

Значення імені Тигран – “запальний”, “тигр”, “володіє силою тигра”, “священна особа”.

У дитинстві Тигран росте спокійною, слухняною, допитливою, дотепним хлопцем. Дивує своїми питаннями як батьків, так і вчителів. Рухливий, енергійний, ніколи не сидить на місці. Рано починає писати і читати, він більш розвинений, ніж його однолітки, прагне пізнавати все нове, дізнатися незвідане. Він дуже прив’язаний до мами, любить, береже і цінує її, дбає про неї, завжди запитає її думку. З віком ця прихильність не проходить, він обов’язково телефонує як можна частіше.

Тигран – цілеспрямований, розумний, енергійний, комунікабельний, вихований, повністю віддається своїй професії. Ніколи не прислухається до думки інших, свою думку вважає єдино вірним. Не дивлячись на зовнішню імпульсивність, ніколи не робить необдумані вчинки, він сто разів подумає, перш ніж зробити крок. Запальний, якщо його довго доводити до цього стану, не варто випробовувати його терпіння. Не терпить рутинну, монотонну роботу. За рахунок своєї відповідальності і працьовитості досягає великих висот в кар’єрі. Завжди домагається поставленої мети. Може стати політиком, підприємцем, лікарем, тренером, ювеліром, реставратором, архітектором, актором, режисером, перукарем, стилістом.

Тигран впевнений у собі, сексуальний, вміє красиво говорити. У нього немає нестачі жіночої уваги. У дружини вибирає красиву, яскраву, незалежну, енергійну жінку, схожу на матір. Одружився рано, по любові. Але перший шлюб часто розпадається. Якщо виникне спір між його мамою і дружиною, він обов’язково візьме сторону матері. Його друга дружина більш поступлива, серйозна, спокійна. З нею він буде щасливий до кінця днів. Він здатний бути ніжним, так і сильним. Не любить займатися домашніми справами, але є, як покладається, головним добувачем у сім’ї. Уважний до дружини і дітей, а з дітьми суворий. Відповідальний, готовий забезпечувати і своїх позашлюбних дітей.

У Тиграна багато друзів. Він намагається допомогти їм може у важкій ситуації. Він товариський, любить сказати приємні слова, у нього широка душа, для друзів і близьких йому нічого не шкода.

Надмірно щедрий, може витратити всі фінанси, не замислюючись про наслідки. Або програти, схильний до азартних ігор. Приділяє їм весь свій вільний час, якого у нього не так вже й багато. Любить швидкість, але не терпить сам ремонтувати автомобіль. У Тиграна міцне здоров’я.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Тигранчик, Тигранушка, Тиграник

Скорочений

Тигр

За церковним

немає

Колір

  • зелений
  • жовтий

Планета

  • Венера

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

сердолік

Метал

бронза

Рослини

мелісса

Тотемна тварина

бик

Риси характеру

доброзичливість, розважливість, темпераментність

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Тигран Мансурян ((нар.1939), вірменський композитор), Тигран Карапетян (вірменський громадський діяч і опозиційний політик), Тигран Кеосаян (російський кінорежисер, актор, сценарист і телеведучий), Тигран Давтян (вірменський державний діяч), Тигран Мелкумян (Мелькумов) ((1902 – 1974) вчений-теплотехнік, генерал-майор інженерної служби (1949), доктор технічних наук (1940), професор, заслужений діяч науки і техніки РРФСР (1957), лауреат Сталінської премії (1949) і Державної премії СРСР (1968))

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: