Симон – значення і походження імені

Історія походження імені Симон

Таке ніжне і милозвучне чоловіче ім’я Симон має давньоєврейське походження і досить багату історію виникнення. Похідною основою імені вважається ім’я Шимон (שִׁמְעוֹן), що в перекладі з івриту буквально означає «Господом почутий». Ім’я згадується в Біблії, їм були названі кілька апостолів, син Іони Симон (який згодом був названий Петром) та Симон Зилот. У текстах Нового Завіту також згадується ім’я благочестивого праведника – Симеона, якому ангелом було обіцяно прожити до тих пір, поки він на власні очі не побачить Ісуса Христа. Їх зустріч відбулася в храмі, через деякий час після цього праведник помер. На честь зустрічі праведного старця Симеона і Ісуса Христа віруючі стали святкувати велике свято Стрітення Господнє.

У старовину немовлят називали цим ім’ям, вважаючи, що Господь не залишить без уваги таку дитину.

В сучасності ім’я Симон і його видозмінені форми одержали широке поширення у всьому світі. Жіноча похідна імені – Симона широко поширена в Італії, Франції, Іспанії.

Значення та характеристика імені Симон

Дитина, названий ім’ям Симон – дуже спокійний і усміхнений хлопчик, він благодушним по відношенню до оточуючих, він любить вчитися і пізнавати нове. У маленьких Симонов завжди багато друзів, оскільки вони добрі, виховані і безвідмовні діти. Дорослішаючи, Симон не втрачає таких позитивних якостей особистості, він дуже комунікабельний і відкритий для спілкування, має тонке почуття гумору і вміння маніпулювати людьми, але останнім користується вкрай рідко. Навколишні тягнуться до Симона, тому що з ним ніколи не буває сумно і самотньо. Симон адаптується в будь-якому суспільстві і комфортно почуває себе навіть в малознайомій компанії.

Життя людини, нареченого ім’ям Симон, абсолютно не нудна і не одноманітна, вона наповнена постійним рухом, зміною злетів і падінь, яскравими подіями та емоціями. Людина на ім’я Симон – це спокійний, врівноважений чоловік, який має почуття такту і володіє даром переконання. Це, як правило, високоінтелектуальні люди, освічені, грамотні, прагнуть до постійної самоосвіти і саморозвитку. За це Симонов дуже поважають оточуючі і цінує керівництво. Покладаючись на свою самодостатність і високий рівень інтелекту, Симон завжди і у всьому впевнений, він адекватно оцінює свої знання і можливості, але абсолютно не зарозумілий. В силу своєї природної працездатності, старанності і терпіння Симону в житті вдається багато чого досягти. Завдяки цим якостям Симон може реалізувати свої таланти практично в будь-якій професійній сфері: медицині, музиці, кінематографії, торгівлі, освіті.

Люди з ім’ям Симон дуже активні і енергійні, вони люблять екстремальні види спорту, галасливі компанії, вечірки, музику і просто веселе проведення часу.

Симони дуже велелюбні чоловіки, в їх житті трапляється багато бурхливих і яскравих романів, але, вдосталь «нагулявшись», вони створюють міцні сім’ї, де просто обожнюють свою обраницю і обожнюють дітей, присвячуючи їм весь вільний час.

В молодості Симон володіє міцним здоров’ям, але в більш зрілому віці з’являються передумови до захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки і нирок.

Іменини:

16 лютого, 13 березня, 23 травня, 25 липня, 18 серпня, 25 серпня, 23 жовтня, 17 листопада, 7 грудня, 10 січня

Зменшено-лагідний варіант

Сима, Симеон

Скорочений

Сим

За церковним

Симон

Колір

  • білий

Планета

  • Місяць

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

білий корал

Метал

срібло

Рослини

аїр, братки

Тотемна тварина

жаба, лань

Риси характеру

м’якість, безкорисливість, переконання

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Симон Хасмоней — син Матафії. Первосвященик і этнарх євреїв; Сімон Амман — швейцарський стрибун з трампліна; Єпископ Симон — святитель; Симон Візенталь — австрійський архітектор та громадський діяч, «мисливець за нацистами»; Симон Марій (лат. Simon Marius), справжнє ім’я Симон Майр — німецький астроном XVII століття

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: