Стефан – значення і походження імені

Історія походження імені Стефан

У перекладі з давньогрецької мови ім’я Стефанос означає «вінок», «корона», «вінець». Спочатку ім’я стали використовувати православні, а з часом і католики. Стефаном звали першого відомого християнського мученика, зарахованого до лику святих. Святі апостоли обрали його першим серед 7 дияконів. Архідиякон Стефан здійснив багато чудес, за вірне служіння Христу його побили камінням. Першого християнського мученика називають першомучеником Стефаном.

Особливістю імені була його простонародність, в правлячих сословіях воно було не дуже затребуваним. В наші дні зустрічається рідко, деякі люди вважають його старомодним. У Європі ім’я використовується у таких формах: Іштван, Етьєн, Естебан, Стівен.

Значення та характеристика імені Стефан

У дитинстві Стефан обожнює рухливі, веселі ігри. Він дуже активна дитина, щоб привчити хлопчика до режиму, потрібно докласти багато зусиль. У школі йому теж не сидиться на місці, він постійно по-доброму жартує над оточуючими. Стефан швидко схоплює нову інформацію, добре вчиться, його часто запрошують на різні заходи, вечірки. Він не сидить на місці, постійно кудись поспішає.

Подорослішавши, Стефан не втрачає запалу і жваво цікавиться подіями. Вплив імені простежується при виборі професійної діяльності, будучи творчо обдарованим, він може реалізувати себе як художник, дизайнер або стиліст. Може знехтувати вищою освітою, працювати руками в меблевому цеху, на склозаводі. Тут Стефан зможе освоїти процес набагато швидше, а працює він дуже якісно. Вибравши ремесло по душі, воліє працювати самостійно. Йому не по душі копітка й нудна робота. Може стати відомою людиною, талановитим організатором і генератором ідей, справжнім професіоналом своєї справи.

Носій імені любить насолоджуватися жіночою увагою, як справжній джентльмен, він кожній жінці скаже комплімент, розважить і розвеселить. Жінки від нього без розуму, але чоловік не поспішає з вибором другої половинки. Він довго придивляється, але, зробивши вибір, починає серйозно доглядати за дамою серця, намагається якомога більше про неї дізнатися. Чоловіка дуже захоплює процес завоювання. В юнацькому віці дуже влюбливий.

Стефан буде хорошим сім’янином, його дружина буде як за кам’яною стіною. Чоловік дуже любить своїх дітей і дружину, вони займають в його житті особливе місце. Він завоює серце і душу жінки, підкорить її. Супутниця повинна бути йому під стать — розумною, красивою, незалежною, сильною і вольовою.

Іменини:

17 січня, 24 січня, 7 лютого, 8 лютого, 12 лютого, 7 березня, 5 квітня, 8 квітня, 10 квітня, 9 травня, 30 травня, 6 червня, 20 липня, 23 липня, 26 липня, 27 липня, 1 серпня , 18 серпня, 25 серпня, 29 серпня, 2 вересня, 12 вересня, 15 вересня, 17 вересня, 20 вересня, 7 жовтня, 15 жовтня, 17 жовтня, 23 жовтня, 10 листопада, 12 листопада, 13 листопада, 17 листопада, 24 листопада, 25 листопада 15 грудня, 22 грудня, 23 грудня, 28 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Стефанчик, Стефа, Стефчик, Стефанушка

Скорочений

Стеф, Стів

За церковним

Стефан

Колір

  • білий

Планета

  • Місяць

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

авантюрин

Метал

Залізо

Рослини

часник, цибуля, спаржа, редька, гірчиця, кропива, верес, боб, тютюн, перець пекучий

Тотемна тварина

сова

Риси характеру

активність, комунікабельність, впевненість, щирість, прямолінійність

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Стефан Грабинський – письменник (Польща), Стефан Роллан – дизайнер (Франція), Стефан Эдберг – тенісист (Швеція), Стефан Абаджіев – футболіст (Болгарія).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: