Сильвестр – значення і походження імені

Історія походження імені Сильвестр

Це цікаве і незвичайне ім’я європейського походження. Вперше його використовували священнослужителі. Ім’я Сильвестр належало кільком папам Римським, в тому числі і Сильвестру I, який правив католицькою церквою в той час, коли в Римській імперії припинилися християнські гоніння. Припускають, що він хрестив першого християнського імператора Костянтина Великого. Святий Сильвестр I помер 31 грудня 335 року. Це був перший папа Римський, який не помер мученицькою смертю. Протягом 22 років свого папства він сприяв будівництву церков і базилік, тому він є покровителем мулярів.

В Англії ім’я Сильвестр широко використовувалося в Середньовіччі, але воно стало менш популярним після протестантської Реформації. Вперше ім’я було зареєстроване в Лестершир в 1154 році, а потім в Йоркширі в 1202.

Ім’я Сильвестр досить рідкісне. Сьогодні його можна зустріти в таких країнах як Італія, Англія, США, Нідерланди, Німеччина.

Значення та характеристика імені Сильвестр

Ім’я походить від латинських слів «silvester», «silva», що означає «лісовий», «той, хто живе в лісі». Є також думка, що це ім’я означає «дикий, як квітка». Обидва значення символізують прагнення носія імені до свободи.

Сильвестр — дуже рішуча людина. Його не просто зупинити на шляху до мети. Сильвестр дуже відкритий і товариський. В його обличчі можна знайти хорошого друга і слухача, який дасть стоїть рада і завжди допоможе. Йому можна довіритися в досить особистих питаннях.

Сильвестр дуже добре навчається. Він відрізняється старанністю, наполегливістю і спостережливістю. У нього прекрасна логіка і здатність до роздумів. Сильвестр досить амбітний, проникливий і легко адаптується до будь-яких ситуацій. Буває нетерплячий і може невиправдано йти на ризик. Також Сильвестр може дуже пишається собою, створюючи враження у оточуючих, що він хвалько.

Сильвестр досить дисциплінований і наполегливий. Він легко досягне успіху в роботі, яка вимагає наявності цих якостей. Сильвестр намагається бути ефективним і не відкладає справи на завтра. Завжди орієнтується на майбутнє. Для нього дуже важливо знайти свій життєвий шлях. Сильвестру підійдуть такі професії: механік, підрядник, бухгалтер, виконроб, адміністративний працівник, державний службовець.

Сильвестр не любить залежати від інших людей, у тому числі і від своєї дружини. Йому підійде спокійна і терпляча жінка, яка буде дивитися з ним в одному напрямку. Він не потерпить сімейних скандалів і бійок. Сильвестр — відповідальний і строгий сім’янин. Найголовнішим у виховання дітей вважає дисципліну. Він подбає про те, щоб у дітей було якісна освіта, хороша їжа і дах над головою. Сильвестр буває занадто владним і не дозволить жінці керувати ним.

Сильвестр від природи обдарований хорошим здоров’ям. Його уміння тримати себе в руках і протистояти дрібних негараздів допомагають зберегти його фізичне і ментальне здоров’я до старості.

Іменини:

15 січня, 8 травня, 20 червня, 31 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Сильвеструшка, Сільвано, Силечка

Скорочений

Сива, Силя, Вестре

За церковним

Сильвестр

Колір

  • темно-зелений
  • ліловий

Планета

  • Уран
  • Меркурій

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

сапфір, бурштин, авантюрин

Метал

олово, цинк

Рослини

фіалка, кипарис

Тотемна тварина

сокіл, орел, синиця

Риси характеру

енергійний, наполегливий, оптиміст

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Сильвестр Дангонд – співак і композитор (Колумбія); Сильвестр Сталонне – актор, продюсер, режисер; Сильвестр Варела – професійний футболіст (Португалія); Сильвестр Щедрін – художник, пейзажист.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: