Северин – значення і походження імені

Історія походження імені Северин

Северин – чоловіче ім’я латинського походження, в перекладі означає строгий, міцний.

Ім’я поширене в різному фонетичному оформленні в різних частинах світу. Так, в Україні, Росії, Білорусі воно звучить як Северин, в Італії – Severo, в Англії та Німеччині – Severin, у Польщі – Seweryn, у Фінляндії – Severi.

Ім’я має кілька скорочених і зменшувально-пестливих форм, найпоширенішими з яких є: Северинчик, Сівби, Сіянки.

Іменини: 8 січня, 8 червня, 2 вересня, 24 вересня, 23 жовтня, 1 листопада, 19 листопада.

Значення та характеристика імені Северин

Звичайно, ім’я людини обов’язково впливає на його долю, характер, спосіб світосприйняття. Не є винятком у цьому плані і розглянуте ім’я Северин.

У дитинстві Северинчик – досить спокійний і милий дитина. Він добре вчиться, однаково встигаючи з усіх шкільних предметів. У нього багато друзів і знайомих, готових завжди прийти на допомогу або підтримати. Северин добрий, розумний і жалісливий.

Северин – чоловік дуже вольова: якщо він вже щось вирішив, то переконати його змінити рішення дуже важко. Більш того, якщо ви спробуєте це зробити, то є всі шанси придбати ворога, адже сумніви щодо його рішень Северин сприймає як неповагу до нього самого, невпевненість у його розумових здібностях.

Як правило, Северин дуже швидко досягає успіху в житті, займає керівну посаду або просто займається улюбленою справою. Він рішучий, цілеспрямований, ставить за мету в житті і впевнено йде до її досягнення.

Северин – уважний і розумний керівник, який вміє правильно розставити пріоритети і здобути авторитет і повагу в колективі. Його поважають колеги, люблять підлеглі.

У молодому віці Северин впевнено робить кар’єру, жертвуючи заради досягнення успіху в професійній сфері особистим життям. З Северина вийде успішний менеджер, досвідчений піарник, кваліфікований інженер.

Досягнувши висот у кар’єрі, Северин активно починає шукати супутницю життя. Як правило, Северин в жінках цінує вірність, доброту і вміння йти на компроміс. Як чоловік Северин далеко не ідеальний: він не завжди уважний, швидко захоплюється і так само швидко остигає. Северин не завжди зберігає вірність одній жінці, з-за чого в родині часто спалахують скандали. Северин йде від дружини, то знову до неї повертається. Його особисте життя – це постійне чергування затишшя і скандалів, вірності і пошуків нових захоплень.

Северин – особа досить гонорове. Він любить, щоб його хвалили, ставили в приклад. У Северина загострене почуття справедливості, тому він ніколи не пройде повз, коли когось ображають. Він обов’язково втрутиться, заступиться за скривдженого, навіть якщо для цього потрібно застосувати кулаки. Виконавши, як він вважає, свій борг, Северин знову стає тихонею.

Ім’я Северин поширене в різних країнах. Найбільш відомими його представниками є: Северин Норикский (католицький святий), Северин Жевуський (польський магнат і політичний діяч), Северин Наливайко (козацький ватажок), Северин Айзенбергер (польський піаніст), Северин Ганцарщик (польський футболіст), Северин Потоцький (російський граф), Северино Гацценоли (італійський флейтист), Северіно Полетто (італійський кардинал).

Іменини:

22 травня, 17 червня, 22 вересня

Зменшено-лагідний варіант

Сівби, Севушка, Северинушка

Скорочений

немає

За церковним

Северин

Колір

  • рожевий

Планета

  • Венера

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

берил

Метал

бронза

Рослини

меліса, ірис

Тотемна тварина

кіт, лань

Риси характеру

скритність, благородство, идеалистичность

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Северин Норикский, Святий Северин — католицький святий, відомий як християнський просвітитель римської провінції Норік; Северин Галензовский — доктор медицини; Северин Ржевуський — польський державний і військовий діяч з роду Ржевуських; Северин Баранік — блаженний Української греко-католицької церкви, священик, мученик

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: