Севастян – значення і походження імені

Історія походження імені Севастян

Чоловіче ім’я Севастян має кілька варіантів походження. Згідно з першим варіантом це ім’я має давньогрецьке походження і утворилося від слова «sebastos», яке можна перекласти, як «вельмишановний», «священний» або «присвячений».

Другий варіант походження цього імені говорить про утворення його від латинського слова sebastianus, що означає «родом із Севастії». Севастія – назва одного з античних міст.

Значення та характеристика імені Севастян

Севастян надзвичайно впертий чоловік. Він відрізняється високим рівнем інтелекту і з задоволенням навчається. Це цілеспрямований, здатний досягти великих висот людина. Йому притаманні такі риси, як відповідальність, товариськість, розвинена інтуїція. Севастян яскраво виражений лідер. Він володіє сильною волею і завжди хоче бути першим. У нього відмінне почуття гумору. Він чудово грає в шахи та інші інтелектуальні ігри. Любить конструювати моделі і колекціонування.

Негативними рисами в його характері можуть бути схильність до депресії, якщо щось не виходить, а також егоїзм, напади ліні і образливість. Він любить лестощі. Часто буває дратівливим. Він заздрісний і злопам’ятний, довго пам’ятає образи. Севастян не любить займатися спортом. Виснажливі тренування – це заняття не для нього. Тому серед представників цього імені багато повних чоловіків.

Севастян може зробити успішну кар’єру юриста або психолога. Він може стати талановитим лікарем або хірургом, дослідником або вченим. З нього вийде розумний керівник. Також він може проявити себе в галузі нетрадиційної медицини або езотерики.

Відносини з жінками складаються у нього складно, так як в юності він не розуміє їх змісту і єдиною коханою жінкою для нього є мати, до якої він був дуже прив’язаний. Коли ж він закохується, то стає надзвичайно ревнивим. У сімейному житті Севастьяна можуть переслідувати невдачі, і він може одружитися кілька разів. Він любить конфліктувати, хоча швидко остигає і йде на примирення. Успішним стане шлюб Севастьяна з доброї, спокійної, терплячої і господарської жінкою, яка буде також привабливо виглядати і мати красиву фігуру. Доглянутість і зовнішній вигляд дружини має величезне значення для Севастіана. Дружина не повинна претендувати на лідерство в сім’ї і повинна вміло гасити конфлікти. Севастян буде допомагати дружині в домашніх справах і у вихованні дітей.

Іменини:

9 лютого, 19 лютого, 11 березня, 16 березня, 2 квітня, 19 квітня, 28 квітня, 5 червня, 31 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Севаша, Савастьянка, Савостейка, Савося, Севастьянка

Скорочений

Сівби, Себ, Себбе, Ніна

За церковним

Севастіян

Колір

  • жовтий

Планета

  • Сонце
  • Уран

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

геліотроп

Метал

золото

Рослини

барбарис, ломикамінь

Тотемна тварина

лось, скарабей

Риси характеру

сприйнятливість, квапливість, упертість

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Севастян Павлович фон Еттер — генерал-лейтенант, начальник 1-ї гренадерської дивізії; Севастян Дмитрієв — російський іконописець-знаменщик Збройової палати; Себастьян (Себастиа?н) Брант — німецький сатирик XV століття, автор сатиричного твору «Корабель дурнів»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: