Серафим – значення і походження імені

Історія походження імені Серафим

Ім’я Серафим латинського походження і вперше воно з’явилося ще в часи Римської імперії. В Біблії серафимами називали шестикрылых ангелів, а в перекладі з давньоєврейської таку назву означало “вогненний”.

Ім’я використовується і шанується як серед православних, так і серед католиків.

Пізніше від чоловічого імені Серафим було утворено жіноче ім’я Серафима, яке широко і швидко поширилося по різних країнах.

Значення та характеристика імені Серафим

Маленький Серафим росте дуже працьовитим і самостійним хлопцем. В майбутньому завдяки саме цим якостям він може досягти не малих висот, хоча оточуючим завжди буде здаватися, що йому дуже щастить і особливих зусиль він для цього не докладає.

Серафим допитливий, має гарну пам’ять, завдяки чому добре вчиться в школі і часто є улюбленцем у педагогів. Він любить читати, причому не обмежується курсом шкільної література, а виходить далеко за її рамки. Активно займається спортом, відвідуючи різні секції, або ж воліє інтелектуальні змагання типу олімпіади.

Дорослий Серафим сильний духом, впевнений у собі, талановитий, знає свої плюси і мінуси чоловік. Він не егоїстичний і не самозакоханий, дуже комунікабельний, позитивний, у компанії – веселун, але шуму віддає перевагу спокійну тиху обстановку.

Для друзів щедрий, на прохання про допомогу реагує блискавично і швидко знаходить вихід із ситуації. Не любить довго сидіти на одному місці, тому і друзів заводить собі стать, щоб частину часу проводити в подорожах “у своїй компанії”.

Завдяки бурхливим всередині себе емоціям Серафим вибирає активні професії реалізується в музиці, акторство, архітектурі. Він любить успіх, нагороди, почесті, невдачі ж ламають його і на час змушують замкнутися в собі або ж зайнятись самобичуванням.

Так само йому підходять спеціальності геолога, дистриб’ютора, спортсмена. При великому бажанні Серафим здатний досягати успіху практично у всіх сферах діяльності.

До грошей ставиться з розумом: не марнотратний і навіть маючи багато грошей не витратить їх даремно, а вкладе у прибуткову справу, вважаючи, що гроші повинні робити гроші.

Зовні Серафим справляє враження стриманого і холодного людини, але всередині нього палає вогонь, душевне тепло і ніжність. Після знайомства з Серафимом рідкісна представниця жіночої статі залишається байдужою: він, сам того не бажаючи, розбиває безліч жіночих сердець у пошуках своєї єдиної королеви.

Одружується кілька разів, але після розлучення не перестає вірити в любов і відправляється на пошуки нової дружини з “чистого аркуша”.

В сім’ї Серафим господарський, він відмінний помічник для дружини по будинку, хороший батько, турботливий і терплячий чоловік. Не терпить сварок і конфліктів у стосунках з дружиною і тому сам згладжує гострі кути і першим йде на перемир’я або компроміс.

Не дозволить родичам втручатися в сімейні стосунки, відкидаючи всіляку допомогу навіть в критичних ситуаціях.

Здоров’я Серафима рідко підводить. Є проблеми з нервовою системою – нервозність, депресії та апатії не проходять безслідно.

Іменини:

15 січня, 17 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Серафимушка, Серафимчик, Симочка, Симушка, Симчик, Фімочка, Фимушка, Фимонька

Скорочений

Сима, Сімка, Фіма, Фимко

За церковним

Серафим

Колір

  • жовтий

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

бурштин

Метал

платина

Рослини

фікус, флокс

Тотемна тварина

зимородок

Риси характеру

об’єктивність, інтелект, чарівність

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Серафим Саровський – віщун, один з найбільш шанованих святих Російської православної церкви, Серафим Куртц – історик, публіцист, Серафим Журков – вчений-фізик

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: