Митрофан – значення і походження імені

Історія походження імені Митрофан

Чоловіче ім’я Митрофан має грецьке походження. Воно походить від давньогрецького імені Метрофанес, яке дослівно перекладається, як «матір’ю явлений».

У Україні це ім’я використовувалося переважно в селянських родинах. Воно практично вийшло з ужитку в кінці XIX століття.

Ім’я Митрофан має іншомовні аналоги, наприклад, італійське чоловіче ім’я Metrofane, польське – Metrofan. Ім’я Митрофан сербською мовою звучатиме як Митро, англійською – Mitro.

Значення та характеристика імені Митрофан

Чоловікові з ім’ям Митрофан притаманні такі риси характеру, як цілеспрямованість, принциповість, надійність. Це поступливий і безконфліктна людина. У Митрофана може бути загострене почуття справедливості і розвинуте почуття обов’язку. Митрофан розумний. Він здатний бути автором оригінальних творчих ідей.

З раннього дитинства Митрофан володіє такими рисами, як наполегливість і розсудливість. Він хоче бути лідером серед однолітків, хоча в дитинстві не дуже товариський. Він рідко буває егоїстом і здатний враховувати інтереси інших. Митрофан ненав’язливий і дуже слухняна дитина, але буває примхливим. Він завжди дотримується правил, встановлених батьками. Митрофан не по роках самостійний хлопчик і завжди чимось зайнятий. Він прагне заслужити схвалення батьків. Його треба часто хвалити, щоб він відчував себе коханим.

Дорослий Митрофан стає більш комунікабельною, добродушним і товариським. Однак він упертий і не любить визнавати свої помилки. Він занадто прямолінійний і може говорити в очі все, що думає про людину. При цьому він дуже дорожить дружбою. Митрофан часто живе всередині власного уявного світу і буває кілька замкнутий. Це самовпевнений чоловік, здатний іноді прибрехати.

Митрофан може швидко досягти кар’єрних висот завдяки наявності таких якостей, як працьовитість, обов’язковість, посидючість, старанність і старанність. Але те, чим він займається повинно йому подобатися. Митрофану інколи може не вистачати впевненості в собі і сили волі для успішного кар’єрного зростання.

Митрофан вміє красиво викладати свої думки і говорити, тому він може стати затребуваним в творчих професіях. Він може відбутися як письменник, журналіст, драматург чи актор. Він також може знайти себе в таких областях, як педагогіка, філософія, психологія.

З жінками Митрофан веде себе ідеально, він вміє красиво залицятися, але дуже нерішучий. Він чекає першого кроку від дами, тому багато романи закінчуються, ще не почавшись. Він не має уявлення про такій якості, як вірність, тому в сім’ї у нього можуть бути конфлікти. Митрофан прагне зробити рідних щасливими, він добрий і щедрий з дітьми.

Іменини:

1 червня, 17 червня, 6 липня, 1 серпня, 20 серпня, 17 вересня, 6 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Митрофанка, Митрофаха, Митрофаша, Митроха, Митроша

Скорочений

Троша, Тоша, Мітра, Митря

За церковним

Митрофан

Колір

Планета

  • Місяць

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

корал

Метал

алюміній

Рослини

ялиця, фіалка

Тотемна тварина

морський котик

Риси характеру

идеалистичность, серйозність, чутливість

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Митрофан – перший єпископ Воронезький; Митрофан – перший Констатинопольский патріарх; Митрофан Борисович Греків – художник-баталіст; Митрофан П’ятницький – засновник знаменитого хору імені П’ятницького; Митрофан Звєрєв і Митрофан Хандриков – російські астрономи; Митрофан Бєляєв – відомий лесопромишленнік; Митрофан Трохимович Іванов-Козельський – російський драматичний актор; Митрофап Васильович Левченко – радянський історик, доктор історичних наук; Митрофан Іванович Недєлін – маршал артилерії

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: