Муслім – значення і походження імені

Історія походження імені Муслім

Ім’я Муслім арабського походження. У перекладі з азербайджанської мови означає «мусульманин», «людина, що прийняла іслам», «врятований, відданий Аллаху». У Осетин і Дагестані зустрічається варіант імені Муслімат. Поширене називати жінок схожим ім’ям ─ Мусліма. Мусульманське ім’я Муслім з’явилося дуже давно, ще з часів виникнення ісламу (8 -9 ст.) і стало одним з кращих красивих арабських імен. Для мусульман ім’я має велике значення: вважається, що як назвеш дитини, така і доля буде. Тому колись пророк Мухаммед міняв некрасиві імена на більш приємні і милозвучні, серед яких ім’я Муслім.

Ім’я поширене в північних регіонах Африки, Осетії, Азербайджані, Казахстані, країнах Ближнього Сходу. Називають Муслімом дітей і в західних державах з мусульманськими громадами.

Існує повір’я, що ім’я Муслім надає людині мудрості і життєвих сил, пов’язує долю з власним сенсом імені.

Значення та характеристика імені Муслім

Чоловік з ім’ям Муслім безстрашний підкорювач життєвих вершин. Доброзичливий, справедливий, ніколи не кине в біді потребує. За життя добра, активний, рухливий чоловік, буває часто не зібраний, але в складних ситуаціях поводиться спокійно і приймає правильне рішення. Веселий і самолюбний Муслім любить перебувати в центрі уваги і в компанії завжди є лідером і авторитетом. Дуже ретельно стежить за своєю зовнішністю, тому, що, на його думку, яке б не було душевний стан, вигляд має бути «на всі 100». Добре розвинена пам’ять і музичні здібності. Завдяки наполегливості, успіху може добитися в будь-якій сфері діяльності. Але не треба змушувати його вибирати, він сам зануриться в ту діяльність, яка йому справді до душі.

Муслім ретельно вибирає собі друзів і не підпускає близько давніх кривдників. Друзі цінують його за винахідливість, кмітливість і дуже прислухаються до його порад.

Цінує сімейні відносини і тепло домашнього затишку, у створенні якого бере невіддільне участь. Хороший господар, люблячий син, чоловік і батько. Володіє умінням рукоділля, тому часто члени сім’ї отримують від Мусліма ексклюзивні подарунки та сувеніри. Поєднання всіх якостей не дозволяє тримати образу близьких і друзів під час його помилок. Один з дрібних недоліків ─ це його непунктуальність, він не вміє розраховувати час, не може вчасно прийти на зустріч або роботу. Але на це не тримають близькі люди, навіть начальство зла.

Зі здоров’ям у Мусліма не так все добре. У нього слабкий імунітет, тому часто хворіє і звичайна застуда швидко перетікає в бронхіт, що дає збій всьому організму. Всупереч цьому, він добре реагує на загартування, імунітет швидко піднімається і відновлюється звична діяльність організму.

Іменини:

не відзначаються

Зменшено-лагідний варіант

Муслимчик, Муслимочка, Муслимка

Скорочений

Муса, Мусін, Муся

За церковним

Муса

Колір

  • салатовий

Планета

  • Місяць

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

апатит

Метал

свинець, золото

Рослини

верба, олива

Тотемна тварина

лев

Риси характеру

гордість, відповідальність, чуйність, самостійність

Число імені

7

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Муслім Абдуллаєв (1982 – 2009) ─ Чемпіон Європи з тайського боксу; Лютфияр Муслім Іманов ─ оперний співак Азербайджану, драматичний тенор; Муслім Магомаєв (1942 – 2008) ─ оперний і естрадний азербайджанський співак, народний артист СРСР; Муслім Агаєв – відомий туркменський і казахстанський футболіст; Муслім Хучієв ─ мер муніципального освіти р. Грозний; Муслім ібн аль-Хадджадж (821 – 875 за григоріанським календарем) ─ мусульманський автор одного із збірників Ас-Сахих; Муслім Алтынбаев ─ генерал-майор військ регіонального командування «Астана».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: