Муса – значення і походження імені

Історія походження імені Муса

Глибока історія ховається за цими чотирма літерами. Арабськими корінням воно здійснює сходження до пророка Мусі, який говорив колись з самим Аллахом. Ім’я перекладається як «взятий з води» або «той, що пливе».

Вагомість Муси в Ісламі прирівнюється до Мойсея з християнства. Дитина ращенный в сім’ї фараона, він бачив знущання єгиптян над ізраїльтянами. Пізніше, захищаючи іновірця, він вбиває воїна з варти. Щоб уникнути покарання, він тікає. Але після повертається і веде ізраїльтян в Палестину.

Значення та характеристика імені Муса

Багато фахівці не раз робили спроби прийти до єдиної думки про ім’я Муса. Більшість досліджень підтверджує, що хлопчик, який отримує це ім’я, володіє такими якостями, як прямолінійність, чесність, наполегливість.

Він сильний, працьовитий і справедливий, це завжди хороший, природжений лідер, який легко може вести за собою і рід людський. Але йому властиві різкість і злопам’ятність.

Вплив імені на долю змінюється з роками. Муса-дитина — незалежний і самостійний. Хоча це часто проявляється як невміння почути чужу думку і небажання коритися.

Муса терпіти не може моралей. З однолітками відносини не складаються. Проте є досить багато плюсів у такого характеру. Він намагається бути кращим у всьому, посидющий і терплячий, будь-яку справу доводить до кінця. Але критику Муса сприймає погано. Це викликає часті сварки з батьками.

З віком Муса перетворюється у звичайного підлітка, який живе мріями. Він все ще хоче лідирувати, вимагає поваги і уваги оточуючих.

Він рано починає потребувати інтерес протилежної статі, чесно не розуміє, чому дівчата не завжди дивляться тільки на нього одного, це його часто дратує. Однак з роками ця риса значно пом’якшується.

Старанність і бажання бути кращим змушують його добре вчитися з усіх предметів. Але його незалежність і небажання прислухатися до інших людей проявляється і в школі. У хлопчиська відмінні бали, але жахливу поведінку.

З роками Муса помітно змінюється. Він не такий гарячий і конфліктний, стає сильним, цілеспрямованим і сумлінною людиною. Однак може перерости в трудоголіка, який бачить тільки роботу.

Бажання обзавестися сім’єю приходить досить пізно. Його наполеонівський его і самообожание відштовхують дуже багатьох. Але в шлюбі Муса вірний своїй обраниці.

Іменини:

21 серпня, 27 січня, 7 лютого

Зменшено-лагідний варіант

Мусенька, Мусечка

Скорочений

Мося, Моня, Мосик

За церковним

Мойсей

Колір

  • червоний

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

сердолік

Метал

олово

Рослини

базилік

Тотемна тварина

оса

Риси характеру

воля, інтуїція, розсудливість, організованість

Число імені

4

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Муса Челебі – правитель Османської міжцарів’я в XIV столітті; Муса Джаліль (Муса Мустафович Залилов (Джалілов))-татарський радянський поет і журналіст, військовий кореспондент; Муса Магомедович Магомедов – аврский письменник і поет, народний письменник Дагестану; Муса Хираманович Манаров – льотчик-космонавт СРСР; Мусу Дембеле – півзахисник ФК «Гуанчжоу Фули» збірної Бельгії; Мусу Дембеле –нападник ФК «Олімпік Ліон».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: