Мухаммед – значення і походження імені

Історія походження імені Мухаммед

Ім’я Мухаммед має арабське походження і тісно пов’язана не тільки з історією, але і в першу чергу з релігією. Перший згадується в історії людина з таким ім’ям — пророк Мухаммед, який з Ісламу є останнім посланцем Аллаха. Цього імені в арабській релігії приділяється велике значення. У всій священній книзі мусульман — Корані, пророка назвали Мухаммедом всього лише чотири рази. Також у мусульман є традиція — після згадки пророка вимовляти «Салла’наповнююча Лаху алейхи ва саллам», що в перекладі означає: «нехай благословить і привітає його Аллах».

Хочеться відзначити, що ім’я поширилося по світу дуже швидко. Суть в тому, що у мусульман є традиція — називати дитину на честь останнього пророка Мухаммеда. Це один з ключових факторів, який вплинув на те, щоб ім’я Мухаммед стало найпоширенішим у світі. Але з-за того, що це стало більше релігійною традицією і необхідністю давати це ім’я первістку, то досить часто батьки почали давати першому синові два імені.

Значення та характеристика імені

Вважається, що головним значенням імені Мухаммед є «вихваляється», і не даремно, саме так звали останнього пророка. Не варто забувати, що є і інші форми імені, такі як: Мухамед, Магомед, Магомет.

Людина з іменем Мухаммед характеризується як добрий, чуйний, выручающий у важкий час, не залишає в біді своїх близьких. Він не просто не залишає в біді, але і прагне завжди тримати їх під своїм контролем. В сім’ї, на думку Мухаммеда, все повинно бути досить консервативно, але не настільки, що сім’я буде бачити в ньому тирана.

Іноді з носієм цього імені можуть виникнути проблеми в суперечці, оскільки він вважає, що його слово має залишатися останнім. Не варто дорікати Мухаммеда, якщо він уперся, оскільки веде він себе так тільки в тих випадках, коли на кону стоїть безпека і спокій. У таких ситуаціях важливо дати йому прийняти рішення, оскільки в цих умовах у Мухаммеда загострюється інтуїція.

Як не дивно, на Мухаммеда в будь-якому віці похвала діє як найкращий важіль, що спонукає його до активної роботи. Для нього немає мотивації краще, ніж щире заохочення, оскільки це безпосередньо пов’язано зі значенням імені. Де б він не був — скрізь доб’ється похвали, оскільки ставиться до своєї роботи/навчання дуже відповідально.

У такого ставлення до своєї справи, як у Мухаммеда, є зворотний бік: якщо він надто захоплюється роботою, то його вже важко відвернути на сім’ю та інші важливі побутові питання. Все це відходить на другий план і чоловік приділяє не так багато часу вихованню дітей, що в спокійний час є для нього дуже важливим аспектом сімейного життя. Особливо велику увагу Мухаммед приділяє вихованню хлопчика, оскільки це не просто син, а його духовний наступник — майбутня глава сім’ї. Батько не дозволить дитині займатися марною справою і завжди намагається зайняти його чимось важливим.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Мухаммедик, Магочка

Скорочений

Мага

За церковним

немає

Колір

  • білий

Планета

  • Венера

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

рубін

Метал

мідь

Рослини

кмин

Тотемна тварина

вовк

Риси характеру

добрий, холоднокровний, рішучий

Число імені

4

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Мухаммед – пророк, що проповідував єдинобожжя, головна фігура Ісламу. Алі Мохаммед – один з найпопулярніших боксерів за час існування цього спорту. Мухаммад Юнус, лауреат нобелівської премії миру за 2006 рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: