Мирон – значення і походження імені

Історія походження імені Мирон

Мирон — коротка форма рідкісного імені Мироній. Цікаво, що слово вимовляється по-різному: Мирон може мати наголос як на початковому, так і на останньому складі. Ім’я Мирон використовується до того ж у жіночих формах: Миропия, Мирра і Світу. Іноді буває складно визначити етимологію тих або інших найменувань: розглянуте ім’я теж не стало винятком. Це відбувається тому, що воно поширене у багатьох культурах і релігіях. Вивчивши всі версії, дослідники-ономасты вважають це ім’я грецькими за походженням, як належить обох гілок християнства, так і мусульманства.

Значення та характеристика імені Мирон

В залежності від версії походження ім’я Мирон має кілька значень. По-перше, в грецькій мові воно є спільнокореневим для слів «мірт» (запашна рослина), «мірра» (ароматна смола), «миро» (запашне масло), у перекладі означає «запашна смола». Якщо дотримуватися цієї версії, то ім’я Мирон означає «плаче», «запашний». По-друге, його пов’язують з перським ім’ям Міран, яке перекладається як «емір», «повелитель». Нарешті, сама рідкісна і неперевірена версія свідчить, що ім’я існує і у курдів, означаючи «мужність».

Риси характеру Мирона

Чоловіка, названого Мироном, не можна закинути надмірну злості чи жорстокості. Він славиться своєю покладистостью і обов’язковістю. Мирон — спокійний і неквапливий чоловік, люблячий розмірене життя. Він уважний до найменших деталей, які чужому оці будуть навіть не помітні. Багато люблять Мирона за м’якість у спілкуванні, вважаючи його чарівною людиною. Властиве йому добродушність притягує всіх. Однак незважаючи на велику кількість людей навколо Мирон залишається кілька замкнутим і сумним. Ця меланхолія властива йому з дитинства, не варто намагатися розвеселити його. Він вірний своїм принципам, чесний не тільки з людьми, але і з собою. Цей чоловік дуже ерудований, високоморальна і інтелігентний. Він прислухається до думки оточуючих, можна навіть сказати, що він схильний до впливу сторонніх. У нього повністю відсутня інтуїція, тому йому доводиться розраховувати тільки на здоровий розум. Мирон нерідко буває самолюбною і пихатим. А при неправильному вихованні з нього може вийти жорстока, деспотична особистість. Цей чоловік часто буває наполегливим, іноді доходить до фанатизму. Він вміє постояти за себе, з людьми, які ним скористалися, він припиняє спілкування відразу.

Сімейні та любовні стосунки Мирона

Мирон — скромний у відносинах чоловік, він не буде довго доглядати за дівчиною і добиватися її. Ця боязкість може зіпсувати йому навіть перший сексуальний досвід. Мирон не одружиться, поки не зрозуміє, що досяг певного матеріального благополуччя. Обраниця його обов’язково повинна бути молодою і здоровою, акуратною й охайної. Йому не потрібна м’яка і податлива жінка, він шукає вольову і сильну подругу, якій він буде відданий до кінця. Однак не варто думати, що чоловік одружується тільки на позитивних якостях: шлюб він створить тільки по любові. Мирон — суворий чоловік, він намагається вчити свою дружину всьому. Така поведінка може призвести до важкого розлучення, хоча Мирон часто йде на компроміси заради збереження шлюбу. Дітей цей чоловік дуже любить, хоча питаннями виховання не займається. По натурі Мирон — домосід і дбайливий господар. Він беззаперечно виконує всі доручення дружини.

Вибір професії, бізнес, кар’єра Мирона

Мирон в силу свого характеру може стати відомим вченим. Він рано замислюється про сенс світобудови, тому пізніше іноді займається філософією та історією професійно. Фахом бібліотекаря або архіваріуса підходять йому, тому що він любить усамітнення і спокійну роботу. Хоча Мирон не любить різких потрясінь, він може спробувати себе в області медицини і педагогіки, особливо йому підходять хірургія і сфера додаткової освіти. Він може своє дитяче захоплення — авіамоделювання — перенести у доросле життя і стати авіаконструктором.

Чоловік, названий Мироном, добре розбирається в мистецтві, а саме в живописі, кіно і музиці. Тому йому варто звернути увагу на професію критика. Варто зазначити, що вибір подальшого шляху Мирона залежить від його батьків. Часто він продовжує династію. У колективі чоловік виступає лідером, колеги люблять його за чесність і м’якість у спілкуванні. Робота повинна надихати, надихати, інакше він швидко втрачає інтерес до неї. Мирон не любить виїзди та відрядження, йому краще працюється в звичному неметушливо ритмі. Він з дитинства привчив себе до пунктуальності, тому намагається прищепити співробітникам цю рису теж. Якщо Мирон ризикне створити свою справу, то удача буде супроводжувати його.

Здоров’я Мирона

Мирон з дитинства може похвалитися квітучим здоров’ям і могутнім тілом. Його приваблюють силові види спорту: він навіть домагається в них хороших результатів. З віком у нього спостерігається підвищена стомлюваність. Її можна скоригувати розумним чергуванням роботи і відпочинку, а також правильно проведеної вітамінною профілактикою. Любов до читання може обернутися проблемами із зором. До того ж у Мирона часто виникають хвороби спини: хондроз, радикуліт або зміщення хребців можуть зіпсувати йому все життя. Тому йому з дитинства потрібно вчитися читати правильно освітленому місці, займаючи вірне положення.

Ім’я Мирон для дитини

Малий Мирон зростає слухняним хлопчиком. Він виконує всі обов’язки по дому, які батьки покладають на нього. Мирон дуже поважає батька і матір: можна навіть сказати, що він — пластилін в їх руках. Батьки можуть формувати його характер як завгодно. Хлопчик з вигляду здається сором’язливим, однак у ньому є внутрішня твердість. Багато хто може порахувати його несміливим, проте в критичній ситуації він здатний на рішучі вчинки. Хлопчик добродушний і незлобивий, хоча до стороннім ставиться насторожено. На відміну від ровесників Мирон починає рано цінувати силу даного слова: все, що він обіцяє, він обов’язково виконує. В колективі хлопчик займає лідерську позицію, він володіє харизмою, хлопці тягнуться до нього. Близьких друзів у нього немає, але зате він може похвалитися великою кількістю шанувальниць. Мирон не бере участь в розборках, він вирішує конфлікти мирно, але конструктивно. Весь вільний час хлопчик присвячує читання науково-популярної літератури або одиночним прогулянок. Також йому подобається грати в шахи, займатися різьбленням по дереву, придумувати загадки та вікторини. У школі вчителі ставляться до нього прихильно: він підкорює їх своєю скромністю, ретельністю і серйозністю. Мирон навчається з легкістю, але йому заважає квапливість. Він відвідує максимальна кількість гуртків і секцій — в цьому проявляється його природна енергійність. Батькам потрібно виховувати в дитині посидючість, акуратність, твердість у судженнях.

Іменини:

2 квітня, 8 серпня, 17 серпня, 21 серпня, 30 серпня, 13 вересня, 30 вересня

Зменшено-лагідний варіант

Мирончик, Мироночка, Миронушка, Мірошко

Скорочений

Миронка, Мироха, Мироша

За церковним

Мирон

Колір

  • сірий

Планета

  • Прозерпіна

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

сірий мармур

Метал

золото

Рослини

мирт

Тотемна тварина

миша

Риси характеру

чарівність, наполегливість, винахідливість

Число імені

1

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Мирон Костін (молдавський літописець), Мирон Маркевич (радянський футболіст), Мирон Кордуба (український історик, публіцист), Мирон Петровський (український літературознавець), Мирон (Меєр Симонович) Вовси (радянський терапевт, професор), Мирон Заячковский (один з керівників КПЗУ), Мирон Бялошевський (польський поет і драматург), Патріарх Мирон (патріарх Всієї Румунії), Мирон (грецький скульптор), Мирон Барновский-Могила (господар Молдавського князівства)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: