Михей – значення і походження імені

Історія походження імені Михей

Часто красиве, звучне і рідкісне ім’я Михей ототожнюють з дуже поширеним чоловічим ім’ям Михайло. Коротке ім’я Михей багато хто з нас просто вважають скороченим варіантом імені Михайло. Насправді ці імена не рівнозначні, з незапам’ятних часів існують незалежно один від одного. Але у них спільний корінь, спільне походження, загальне значення. У стародавньому єврейському мові було поширене ім’я Міхаель, що мало значення — «той, хто подібний до Бога». Від нього походять обидва імені.

Одним з перших носіїв цього імені вважають Михея-Тиховея, знаменитого пророка. Він був уродженцем міста Морасфи, розташованим на південь від Єрусалиму. Своє пророче служіння цей чоловік почав у 778 році до народження Христового. Протягом 50 років він передбачав різні події, особливо ясно Михей відчував прийдешні нещастя. Так, пророк дуже точно передбачив лиха ізраїльтян від навали царя Сеннахерима. Михей сповістив своїх родичів і про народження Христа — Спасителя світу.

Значення та характеристика імені Михей

Міхей з раннього дитинства прагне до самодисципліни. Він любить порядок у всьому, вміє його наводити і підтримувати. Це дуже охайний хлопчик. Для кожної своєї іграшки, книжки він буде відводити певне місце. Батькам потрібно м’яко роз’яснити дитині, що ідеалу в природі не існує, щоб його охайність в подальшому не перетворилася в маніакальну пристрасть.

Ця людина буде посидючим, допитливим і цілеспрямованим. Михей доброзичливий і терплячий, однак він може сильно дратуватися при вигляді специфічних побутових дрібниць — пилу, бруду, безладу. Він не переносить і деяких людських якостей, до них відноситься грубість, вульгарність, безпринципність. Він є носієм непростого імені, і це накладає особливий відбиток на його особистість.

Природними для нього є високі якості — служіння Батьківщині, натхненність, чесність, вірність обов’язку, близьким. Такі ж якості він бажає бачити у близьких людей, товаришів по службі. Цей хлопчик може стати офіцером, відмінним фінансистом, релігійним діячем. У нього є схильність до творчих професій, музиці, може стати актором, композитором. Носія цього імені дуже важливо займатися улюбленою справою, його цілеспрямованість і педантичність дозволяє зайняти високе місце в кар’єрних сходах.

Михей дуже відповідально ставиться до вибору супутниці життя, він не розмінюється на випадкові зв’язки. Ця людина буде одиноким до тих пір, поки не зустріне свою справжню любов. Він вибирає красиву, струнку жінку з добрим і поступливим характером, з якої вийде добра, уважна мати. Його будинок — завжди повна чаша, він щиро любить дружину і дітей. Це справжній батько, вірний чоловік, хазяїн домовитий.

У Михея відмінний смак і почуття міри. Він може носити дуже яскраву, колоритну одяг і при цьому примудряється виглядати природно і імпозантно. Наслідувати йому не варто — так носити речі може лише Михей. Чоловік любить прикраси, вибирає з них найбільш презентабельні.

Іменини:

18 січня, 14 серпня, 23 жовтня

Зменшено-лагідний варіант

Михейка, Михеюшко

Скорочений

Миха

За церковним

Михей

Колір

  • помаранчевий
  • золотий

Планета

  • Сонце

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

жовтий алмаз

Метал

золото

Рослини

півонія, кедр, дуб

Тотемна тварина

лев, орел

Риси характеру

самодисципліна, акуратність, педантичність

Число імені

1

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Михей-Тиховей, біблійний пророк; Михей Миколайович Ербанов, радянський партійний діяч; Михей, співак

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: