Мілан – значення і походження імені

Історія походження імені Мілан

Мілан — досить популярний сьогодні ім’я. Воно підходить для цього маленького лицаря, принца з казок, заступника слабких і скривджених. Це ім’я з старовинних казок, воно має давні слов’янські корені, ім’я героїв міфів і легенд. Варто відзначити, що до назви італійського міста Мілана не має ніякого відношення. Оскільки це ім’я має язичницьке коріння, воно залишається без церковної форми. Ви не знайдете ні його, ні його форми в православному календарі, а значить, у Мілана немає іменин. У цього імені є і жіноча форма — Мілана (не плутати з Меланьей). На довгі роки це ім’я було забуте, але сьогодні все частіше стали використовувати старі слов’янські імена, а значить, і малечі з прекрасним іменем Мілан стає більше.

Значення та характеристика імені Мілан

Мілан в перекладі означає «милий», «улюблений». Дійсно, не полюбити чоловіків, що носять це прекрасне ім’я, неможливо. Зазвичай вони чарівні, привабливі, товариські. Мілан — дуже надійний і доброзичливий, у нього загострено відчуття справедливості. Часто чоловіки з таким ім’ям грають роль «прекрасного лицаря», завжди заступаючись за скривджених.

У дитинстві це завжди м’які, поступливі хлопчики, вони добре вчаться, досягають значних результатів і в школі, і в спорті. При цьому Мілан завжди оточений натовпом однолітків, яких приваблює його легкий норов і життєрадісність. Варто відзначити, що з віком характер Міланов змінюється мало. І в дорослій компанії він завжди буде бажаним гостем. Мілан може з легкістю підтримати розмову, створити в будь-якому колективі невимушену атмосферу.

Мілани темпераменти, благородні, товариські, доброзичливі, але при цьому, як і всі люди, не позбавлені і негативних якостей. Зокрема, чоловіки з цим ім’ям ласі на лестощі. Крім того, Мілани самі часто досить лукаві. Вони завжди зможуть обернути ситуацію собі на користь, якщо, звичайно, це не йде в розріз з принципами.

На вибір професії впливає загострене почуття боргу. Мілани часто хочуть приносити користь суспільству. Найчастіше вони стають лікарями, військовими інженерами, журналістами. У своїй професії, якщо вона припала до душі, Мілан досягне значних висот. Хороші організаторські здібності у поєднанні з легким характером, працьовитістю і пунктуальність часто приносять добрі плоди. В колективі Міланов зазвичай носять на руках», вся робота на них тримається і рано чи пізно це приносить плоди.

Чоловіки з цим ім’ям рано починають подобатися представницям прекрасної статі. Чарівний, веселий молодий чоловік ніколи не залишається без уваги. Тим не менш, Мілан не прагне рано створити сім’ю, він шукає ту єдину, нехтуючи випадковими зв’язками. Рано укладений шлюб часто закінчується розлученням, оскільки Мілан швидко розчаровується. Все ж зазвичай ці чоловіки створюють родину вже після свого тридцятиріччя. В такому випадку вони стають прекрасними семьянинами, це вірні, дуже уважні чоловіки і дбайливі батьки. Мілан обожнює дітей, особливо дівчаток, і з задоволенням возиться з ними. Він ніколи не дасть свою сім’ю в образу, дуже особисто сприймаючи найменше ущемлення прав своїх близьких.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Миланчик, Миланушка

Скорочений

Міл

За церковним

немає

Колір

  • зелений

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

аметист, гірський кришталь

Метал

олово

Рослини

осика, барбарис

Тотемна тварина

олень

Риси характеру

доброта, товариськість, благородство, загострене почуття справедливості

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Мілан Йованович (футболіст), Мілан Ніколіч (музикант), Мілан Кундера (письменник).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: