Марсель – значення і походження імені

Історія походження імені Марсель

Це ім’я дуже гарно звучить, в ньому є сила, легкість, гра. Французький варіант імені – Марсиль, Марцел, Маркел, Марсо, Марчел, Марцелл, німецька – Марцеллус, Марцель, іспанська – Марсело, португальська – Марселу, італійська – Марчелло, румунська – Марчел, угорська, польська – Марцель, грецька – Маркеллос, український – Маркел, білоруський – Марцэль, чеська – Марцел, нідерландська – Марсел, ірландська – Маршил.

Існує кілька версій походження імені:

  • Походження назви пов’язують з римським родовим ім’ям Marcellus, яке в подальшому почали використовувати як особисте ім’я. Тому значення імені розшифровують як «присвячений Марсу» (так звучить у перекладі з латині Marcellus);
  • Вважається, що назва походить від французького міста Марсель, який заснували греки в VI ст. до н.е. У часи римської імперії він був зруйнований, відродився Марсель у ХХ ст. н.е.;
  • У перекладі арабського ім’я звучить як «той, хто вихваляє Бога».

Значення та характеристика імені Марсель

Носій імені з дитячих років проявляє впевненість і рішучість, сміливість і наполегливість. За складом характеру інтроверт, воліє не поширюватися про те, що його турбує, тримає все в собі. Володіє задатками лідера, трохи деспотичний. У спілкуванні з ровесниками може проявити зарозумілість, але, незважаючи ні на що, друзів у Марселя багато. Хлопчик вразливий, чутливий до критичних зауважень. Але другові, який потрапив у біду, обов’язково постарається допомогти, щиро поспівчуває йому.

В школі добре вчиться, Марсель відрізняться прекрасною пам’яттю і гострим розумом. Завдяки цим якостям навчання йому дається легко, він без проблем розуміє суть предмета. Хлопчик самолюбство, тому намагається отримувати відмінні оцінки. Але прагнення стати найкращим учнем у класі іноді може переважати над бажанням вчитися. Тоді Марсель почне ставитися до навчання поверхнево. Веде активний спосіб життя, в спорті може досягти успіху.

В юності молода людина буває влюбчивым і непостійним, тому йому не варто рано вступати в шлюб. Подорослішавши і ставши досвідченіша, чоловік буде вірним і надійним супутником життя для своєї обраниці.

Чоловік на ім’я Марсель вміє справити позитивне враження на оточуючих, він відрізняється бездоганними манерами і володіє високим інтелектом. Іноді може проявити різкість і вимогливість, але завжди контролює свої слова. З людиною, який сильніше і значніше його, Марсель ніколи не буде різким. Молодий чоловік має багато шанувальників, адже він завжди знаходиться в центрі уваги. Володіє прекрасним почуттям гумору, але деколи буває злим і нещадним. Чоловік інтуїтивно відчуває людей, добре в них розбирається. Дуже працьовитий, до вирішення робочих завдань підходить творчо. Марель є прекрасним працівником, швидко досягає успіху.

Іменини:

16 січня, 9 квітня, 29 червня, 14 серпня

Зменшено-лагідний варіант

Марселенька, Марсельчик, Марселюшка, Марсечка, Марселечка

Скорочений

Марік

За церковним

Маркелл

Колір

  • помаранчевий

Планета

  • Юпітер

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

агат

Метал

срібло

Рослини

ясень

Тотемна тварина

норка

Риси характеру

впевненість, рішучість, сміливість, наполегливість

Число імені

7

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Марсель Марсо – актор-мім (Франція), Марсель Шефер – футболіст (Німеччина), Марчелло Мастроянні – актор (Італія)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: